Jaunais Duster

Jaunais DUSTER

Apvidus automobilis pēc dabas

IZCILI DAUDZPUSĪGS APVIDUS AUTOMOBILIS

Jaunais Dacia Duster – patiesa ceļotāja gara izpausme. Uzticams ceļabiedrs un īsts leģendārā Dacia ģimenes apvidus auto iemiesojums.
Jaunais Duster

Jauns virsbūves priekšdaļas dizains

Jaunā Dacia Duster priekšdaļas dizainu pasvītro jauni Y formas lukturi. Tie turpina radiatora režģa līniju ar trīsdimensiju efektu un piešķir transportlīdzeklim vēl spilgtāku stilu.
Jaunais Duster

Diožu apgaismojums

Jaunā Dacia Duster priekšējie un aizmugurējie lukturi ir aprīkoti ar unikālu LED tehnoloģiju, kas nodrošina vēl precīzāku redzamību.
Jaunais Duster

Dinamiska virsbūves aizmugurējā daļa

Atjaunināts spoilera dizains un 16 un 17 collu vieglmetāla diski jaunajam Dacia Duster piešķir aerodinamisku izskatu.
Jaunais Duster

Īpaša centrālā konsole

Centrālā konsole ar bīdāmu roku balstu nodrošinās piekļuvi 1,1 litru uzglabāšanas nodalījumam un divām USB kontaktligzdām  priekšā un divām aizmugurē (papildaprīkojums) – noderīgi visai ģimenei.
Jaunais Duster

Ergonomiski sēdekļi

Izcilu komfortu un 5 sēdvietas jaunajā Dacia Duster nodrošina  atjaunināti sēdekļi, kas aprīkoti ar vēl ērtākiem galvas balstiem.

MULTIMEDIJI

2 UNIKĀLAS MULTIMEDIJU SISTĒMAS

Jaunais Duster

Media Nav*

Tālrunis, radio, GPS navigācija, atjaunināta 4x4 Monitor sistēma (4x4 versijai), multivide... Pievienojiet viedtālruni ar Bluetooth® vai USB, un piekļūstiet informācijai, nenovēršot skatienu no ceļa. Izmantojiet 8 collu skārienekrānu un viedtālruņa replicēšanas funkciju, to pieslēdzot ar vadu vai bezvadu režīmā. 6 iebūvētie skaļruņi nodrošina augstas kvalitātes skaņu, lai, klausoties iecienīto mūziku, jūs gūtu neaizmirstamus iespaidus.
Jaunais Duster

Media Display*

Pateicoties viedtālruņa replicēšanai Media Display multimediju sistēmā, to pieslēdzot ar vadu, izbaudiet savas iecienītākās lietotnes jaunā  Dacia Duster 8 collu skārienekrānā: tālrunis, radio, atjaunināts 4x4 Monitor (4x4 versijai)... Ar 4 iebūvētiem skaļruņiem ceļojiet savu iecienītāko melodiju ritmā.

* Savietojamība ar Android Auto un Apple CarPlay™

SALONA APRĪKOJUMS

KOMFORTS JEBKURĀ APVIDŪ

Funkcionalitāte

Jaunais Duster

Liels 8 collu skārienekrāns

Vēl lielākam komfortam multimediju sistēma ir aprīkota ar 8 collu skārienekrānu, kas atvieglo informācijas lasīšanu.
Jaunais Duster

Ergonomiska centrālā konsole

Centrālā konsole ar divām USB kontaktligzdām priekšā un divām aizmugurē, dzērienu turētājs un bīdāms roku balsts ar 1,1 litru uzglabāšanas nodalījumu nodrošina komfortu un optimāli organizētu telpu.
Jaunais Duster

Automātiskā klimata iekārta

Pielāgojiet temperatūru atbilstoši savām vēlmēm un izbaudiet perfektu termisko komfortu!

Tehnoloģijas

Jaunais Duster

MultiView kamera

MultiView kameru sistēma ietver 4 kameras (priekšējo, aizmugurējo un sānu). Tā nodrošina vēl lielāku precizitāti manevrēšanas laikā, savukārt parkojoties, tā aktivizējas automātiski, kad ieslēdzat atpakaļgaitu. Jūs varat to ieslēgt arī manuāli.
Jaunais Duster

Viedtālruņa replicēšana

Zvaniet, izmantojiet GPS navigāciju, klausieties mūziku no sava iecienītā atskaņošanas saraksta... Vienkārši pievienojiet viedtālruni un piekļūstiet visām savām lietotnēm multimediju sistēmas 8 collu skārienekrānā*.
Jaunais Duster

Keyless Entry karte

Aizņemtas rokas? Nekādu problēmu! Atslēdziet jauno Dacia Duster un iedarbiniet dzinēju, izmantojot bezatslēgas piekļuvi.
* Savietojamība ar Android Auto un Apple CarPlay™
    

Daudzpusība

Jaunais Duster

Sistēma 4x4 Monitor*

Lai palīdzētu jums vadīt jauno Dacia Duster īpaši sarežģītos apstākļos, multimediju sistēma 8 collu skārienekrānā jums parādīs visu nepieciešamo informāciju: slīpuma leņķi, sagāzumu, kompasu, altimetru un ātruma kontroli, braucot no kalna.

Jaunais Duster

210 mm klīrenss*

Droši brauciet nelīdzenā un slidenā apvidū, pateicoties jaunā Dacia Duster bezceļa veiktspējai un iespaidīgajam 210 mm klīrensam.
Jaunais Duster

Vissezonas riepas*

Netīrs ceļš? Apsnigusi iela? Apgrūtināta braukšana? Nekādu problēmu! Ar riepām**, kas nodrošina uzlabotu saķeri, jūs pie jaunā Dacia Duster stūres neapturēs pilnīgi nekas.

* Pieejams 4x4 versijā

** 3PMSF apzīmējums

 

GABARĪTA IZMĒRI

OPTIMĀLU IZMĒRU SUV


Atklājiet līdzīgus modeļus

Similar models

JAUNAIS SANDERO STEPWAY

Similar models

LODGY