DUSTER MULTIVIDES SISTĒMAS

Jaunas funkcijas, kas atvieglos jūsu ikdienu
JAUNĀ MEDIA NAV LIVE SISTĒMA
Esiet gatavi vienreizējai savienotās braukšanas pieredzei! Atklājiet Media Nav Live sistēmu 10 collu centrālajā displejā.

Ar Media Nav Live jūs varat izmantot virkni ērtu, vienkārši lietojamu, modernu funkciju: savienotā navigācija, savienotie pakalpojumi, lejupielādējamas lietotnes, viedtālruņa bezvadu spoguļfunkcija, Arkamys 3D skaņas sistēma.

JAUNĀ MEDIA CONTROL
Ar Dacia Media Control lietotni (pieejama Android un iOS operētājsistēmām) jūsu viedtālrunis kļūst par borta datoru un lieliski papildinās daudzfunkcionālo displeju.

Jaunā Dacia Media Control ar modernu saskarni nodrošina visas nepieciešamās funkcijas. Atklājiet Media Control lietotni Travel Companion, kas uzrauga jūsu modrības līmeni un iesaka, kad un kur pa ceļam ieturēt pauzi un atpūsties.

JAUNAIS MEDIA DISPLAY
Izbaudiet drošus braucienus ar Media Display!
Pateicoties jaunajai Media Display multivides sistēmai ar 10 collu skārienekrānu, jūs varēsiet viegli un vienkārši veikt zvanus un atskaņot mūziku, kā arī izmantot viedtālruņa bezvadu spoguļfunkciju, lai izmantotu iecienītākās lietotnes tieši multivides sistēmas displejā.

Izmantojot viedtālruni, jūs varat noteikt automobiļa atrašanās vietu, ieslēgt priekšējos lukturus vai skaņas signālu, lai atrastu auto stāvvietā, pārraudzīt nobraukumu un degvielas atlikumu, kā arī izmantot FOTA* atjauninājumus 5 gadus.

*FOTA (Firmware Over-The-Air) ir attālināta bezvadu programmatūras atjaunināšana, kurai nav nepieciešams apmeklēt pilnvaroto pārstāvi.