SĪKFAILU POLITIKA

Mūsu tīmekļa vietnēs un lietojumprogrammās tiek izmantotas tādas tehnoloģijas kā sīkfaili, lai nodrošinātu jums augstas kvalitātes, plūstošu un personalizētu pieredzi. Informācija šajā politikas aprakstā papildina Privātuma informāciju https://www.dacia.lv/lv/privacy-policy.html

RENAULT informē, ka interneta vietnes https://www.dacia.lv/ darbības nodrošināšanai, Lietotāju pieredzes uzlabošanai, kā arī Lietotāju statistikas iegūšanai interneta vietnē tiek izmantoti sīkfaili. RENAULT informē, ka šī Sīkfailu politika ir tikai https://www.dacia.lv/ interneta vietnes sīkfailu politika un tā  neaizstāj uzņēmuma Privātuma politiku, kā arī citu RNAULT SAS piederošo interneta vietņu sīkfailu politikas. Lai iepazītos ar uzņēmuma privātuma politiku vai kādu no citām sīkfailu politikām, lūdzam apmeklēt Renault SAS privātuma sadaļu: https://www.renaultgroup.com/en/

Jūsu tiešsaistes datu aizsardzība ir Renault prioritāte. Jebkurā laikā varat pārskatīt savu sīkfailu izvēli, iespējojot sīkfailu pārvaldības iestatījumus. Lai pārvaldītu sīkfailu iestatījumus, lūgums apmeklēt attiecīgo sadaļu vietnes kājenē.    
KAS MĒS ESAM?
Lai uzzinātu vairāk, aicinām iepazīties ar Informācija par personas datu aizsardzību https://www.dacia.lv/lv/cookies.html.   
KAS IR SĪKFAILI?
Sīkfails ir neliels datora fails, izsekošanas līdzeklis, kas tiek saglabāts un nolasīts, kad apmeklējat vietni, izmantojat mobilo lietotni, lasāt e-pasta ziņojumus, instalējat vai izmantojat programmatūru neatkarīgi no izmantota termināļa veida (dators, viedtālrunis, digitālais lasītājs, ar internetu savienota spēļu konsole utt.).

Pārlūkojot vietni, sīkfaili var nosūtīt informāciju uz jūsu pārlūkprogrammu un ļaut pārlūkprogrammai nosūtīt informāciju atpakaļ uz sākotnējo vietni (piemēram, sesijas id vai valodas izvēli). 

Sīkfaili neļauj mums jūs identificēt tieši. Tie ir paredzēti tikai noteiktas informācijas vākšanai par jūsu ierīci, pārlūkprogrammu, mijiedarbību ar jūsu izmantoto vietni vai lietojumprogrammu un dažos gadījumos arī par jūsu ģeogrāfisko atrašanās vietu.   

Izmantotā tehnoloģija var sasaistīt vairākas ierīces, kuras, iespējams, esat izmantojis, lai ar pamatotu pārliecibu noteiktu, ka šīs ierīces pieder jums.   
SĪKFAILU KATEGORIJAS
Šī interneta vietne var izmantot šādus sīkfailus:  

Funkcionalitātes sīkfaili  Nodrošina ar personalizētu interneta vietnes darbību, balstoties uz apmeklētāja izvēlētajām preferencēm, kā, piemēram, lai atbalstītu vai atvieglotu elektronisko saziņu (savienojuma kļūdu noteikšana, pieslēguma punktu identificēšana, vietnes drošība utt.) vai lai sniegtu tiešsaistes saziņas pakalpojumus, kurus varat īpaši pieprasīt (ekrāna displeja iestatījumi, informācijas saglabāšana, ievadīta veidlapās, iepirkumu grozs (ja piemērojams), piekļuve jūsu lietotāja kontam utt.). 

Šie sīkfaili ir nepieciešami mūsu vietnes pareizai darbībai..     

Jūs nevarat atteikties no šo sīkfailu izmantošanas, un jūsu piekrišana nav nepieciešama, jo mūsu vietnes pakalpojumi ir atkarīgi no šādiem sīkfailiem. Trešo pušu sīkfaili

Tie ir jebkuri trešo puši sīkfaili, kā, piemēram, Google Analytics, YouTube, kas nepieciešamas, lai trešo pušu pakalpojumu sniedzēji varētu sniegt pilnvērtīgu to sniegto pakalpojumu izmantošanu interneta vietnes īpašniekam.  Ar jūsu piekrišanu mēs izmantojam sociālos sīkfailus reklāmas un analītikas nolūkos, jo īpaši, lai parādītu jums mūsu reklāmas, kad esat izveidojis savienojumu ar sociālajiem tīkliem (piemēram, Facebook) un lai palīdzētu mums izprast lietotāju saziņu un mijiedarbību ar mūsu reklāmām šajos sociālajos tīklos. 

Šie sīkfaili ir paredzēti arī, lai padarītu vietni lietotājam draudzīgāku un interaktīvāku, ļaujot jums mijiedarboties ar šiem sociālajiem tīkliem un ievietot mūsu vietnē šo sociālo tīklu saturu (piemēram, YouTube videoklipus).
Šie sīkfaili var apstrādāt datus, piemēram, sociālajos tīklos kopīgotā satura skaitu, to, ka jums ir konts sociālajā tīklā, jūsu pārlūkošanas izsekošanu vietnēs vai šajos sociālajos tīklos utt. Šo funkciju pamatā ir trešās puses lietojumprogrammas, kas integrētas mūsu vietnē. Sociālais tīkls, kas nodrošina šādu lietojumprogrammas pogu, visticamāk, jūs identificēs, izmantojot šo pogu, pat ja jūs neizmantojāt šo pogu, kad apmeklējāt mūsu vietni. Šāda veida lietojumprogrammas poga var ļaut attiecīgajam sociālajam tīklam izsekot jūsu pārlūkošanai mūsu vietnē, jo jūsu konts attiecīgajā sociālajā tīklā tika aktivizēts jūsu ierīcē (atvērtā sesija) tajā pašā laikā, kad jūs pārlūkojāt. mūsu vietne.
Mēs iesakām pārskatīt šo sociālo tīklu attiecīgo  privātuma politiku, lai uzzinātu, kā šie sociālie tīkli izmanto savākto informāciju šo lietojumprogrammu pogu atbalstam vai reklāmas nolūkos. Šai privātuma politikai ir jāļauj jums izteikt savas preferences šajos sociālajos tīklos, jo īpaši izveidojot savu lietotāja kontu katrā no šiem tīkliem.

Personalizētie reklāmas sīkfaili
Ar jūsu piekrišanu šie sīkfaili ir izstrādāti, lai uzlabotu reklāmas atbilstību šajā vietnē un trešo pušu plašsaziņas līdzekļos. Ikreiz, kad mēs nosūtām vai parādām jums reklāmas paziņojumus, mūsu mērķis ir nosūtīt jums visatbilstošāko reklāmu un piedāvājumus, kas atbilst jūsu interesēm vai kas jūs varētu interesēt.

Šie sīkfaili ļauj apstrādāt datus, kas saistīti ar jūsu personīgajām vēlmēm, jūsu interesēm saistībā ar mūsu produktiem un/vai pakalpojumiem un jūsu patēriņa paradumiem.

Tādējādi šī automatizētā datu apstrāde veicina labāku pārlūkošanas pieredzi:         

- īstajā laikā parādot jums atbilstošus piedāvājumus;
- noraidot tādus piedāvājumus, kuri jūs, visticamāk, neinteresēs;
- vai pat ierobežojot vienas un tās pašas reklāmas parādīšanas reizes. 

Piemēram, veicot šādu apstrādi, mēs varam sniegt jums informāciju par transportlīdzekļa segmentu, kuram jūs, visticamāk, dodat priekšroku (apvidus auto, nevis pilsētas automašīna, vai otrādi).   Šajā kontekstā apstrādātie dati var tikt savākti no dažādiem avotiem un var būt savstarpēji saistīti: dati no mūsu klientu failiem, navigācijas dati, trešo pušu dati, dati par jūsu transportlīdzekļa izmantošanu utt. Šādu mehānismu izmantošanu nosaka profilēšanas noteikumi.

Sīkfaili satura personalizēšanai
Saskaņā ar jūsu piekrišanu šo sīkfailu mērķis ir uzlabot jūsu tīmekļa vietnes pārlūkošanas kvalitāti, padarot jums sniegto redakcionālo saturu atbilstošāku. Šim nolūkam mēs apkopojam informāciju par to, kā izmantojat vietni, piemēram, par jūsu apmeklētajām lapām, funkcijām, ar kurām mijiedarbojaties, skatīto saturu, jūsu izvēlētajām preferencēm utt. Tas ļauj mums pielāgot redakcionālo saturu jūsu vēlmēm.

Analītiskie sīkfaili 
Šie sīkfaili ir paredzēti, lai analizētu tīmekļa vietnes apmeklējumus, analizētu lietotāju mijiedarbības vai vienkārši apkopotu datus par vietnes apmeklējumu plūsmu (piemēram, valodas izvēle, iepriekšējā apmeklētā lapa, apmeklējuma laikspiedols, sīkfailu izvēle).  

Šie sīkfaili var apstrādāt datus, kas attiecas uz apmeklētajām lapām, skatītajās lapās pavadīto laiku, pārlūkprogrammu, kuru izmantojat šo lapu apmeklēšanai, tērzēšanas vai tērzēšanas robota lietošanu mūsu vietnē utt.

Šo sīkfailu apkopotos datus var izmantot arī, lai izveidotu algoritmus, un mēs varam apvienot šos datus ar citu informāciju, piemēram, informāciju no mūsu klientu datu bāzes (lai iegūtu plašāku informāciju par profilēšanu un to, kā atteikties no šādas profilēšanas, lūdzu, skatiet mūsu Privātuma politiku [https://www.dacia.lv/lv/privacy-policy.html])

Šo sīkfailu izmantošana un uzglabāšana parasti ir atkarīga no jūsu piekrišanas.  

Noteiktos gadījumos sīkfaili var ievākt informāciju anonīmi, proti, neidentificējot personu, kā arī neiegūstot informāciju par personas pārlūkošanas vēsturi. Iegūtie statistikas dati tiek izmantoti tikai anonīmas statistikas iegūšanai un Renault SAS mērķauditorijas analītikai. Visa iegūtā informācija tiek iegūta, pamatojoties uz Jūsu piekrišanu. Jums ir tiesības savu piekrišanu jebkurā brīdī atsaukt, noklikšķinot uz ikonas lapas apakšā.

                      SĪKFAILU APAKŠKATEGORIJAS UN DARBĪBAS LAIKS

Katram sīkfailam ir piešķirts darbības laiks, cik ilgi tas glabā iegūtos personas datus un tos apstrādā. Sīkfailam var arī nebūt piešķirts konkrēts darbības laiks, šādas sīkfailu kategorijas var tikt iedalītas vēl divās apakškategorijās - sesijas un pastāvīgajās sīkfailos, kuras raksturo sīkfaila darbības raksturu un laiku:
Sesijas sīkfaili - tiek izvietoti uz vietnes apmeklējuma laiku un iegūtā informācija netiek glabāta ilgāk kā vietnes apmeklējuma sesija.     
- Pastāvīgie sīkfaili - informācija tiek izvietota un saglabāta uz lietotāja datora arī pēc vietnes apmeklējuma beigām. Informācijas glabāšanas termiņš katram sīkfailam var atšķirties.                                 

                 
                               


KĀDI SĪKFAILI TIEK IZMANTOTI ŠAJĀ TĪMEKĻA VIETNĒ?
Pievienotajā tabulā ir saraksts ar visiem šajā vietnē saglabātajiem un/vai izmantotajiem sīkfailiem un to galvenajām īpašībām. Ja iespējams, šie sīkfaili tiek izvietoti serveros, kas atrodas Eiropas Ekonomikas zonā (EEZ). Tomēr, tā kā daži no mūsu pakalpojumu sniedzējiem atrodas valstīs ārpus EEZ, jūsu personas dati tiek apstrādāti valstīs, kurās var būt atšķirīgi privātuma noteikumi nekā Eiropas Savienībā. Šādā gadījumā (i) mēs rūpīgi nodrošinām, ka šī pārsūtīšana tiek veikta saskaņā ar piemērojamajiem noteikumiem, un (ii) mēs veicam pasākumus, lai nodrošinātu, ka jūsu dati ir pienācīgi aizsargāti (jo īpaši saskaņā ar Eiropas Komisijas līguma standartnoteikumiem). 

Tabula 1.1.     
                        sīkfaila nosaukums         
                        sīkfailu nodrošinātājs         
                        sīkfailu veids         
                        darbības ilgums         
                        __55         
                        55         
                        tehniskie         
                        13 mēneši         
                        __55CC         
                        55         
                        tehniskie         
                        13 mēneši         
                        __Secure-1PAPISID         
                        Google         
                        tehniskie/reklāmas         
                        2 gadi         
                        __Secure-1PSID                                  Google                                  tehniskie/reklāmas                                  2 gadi         
                        __Secure-3PAPISID                                  Google                                  tehniskie/reklāmas                                  2 gadi         
                        __Secure-3PSID                                  Google                                  tehniskie/reklāmas                                  2 gadi         
                        __Secure-3PSIDCC                                  Google                                  tehniskie/reklāmas                                  2 gadi         
                        _ga                                  Google                                  tehniskie/reklāmas                                  2 gadi         
                        _gat__ga                                  Google                                  tehniskie/reklāmas                                  13 mēneši         
                        _gcl_au                                  Hotjar                                  analītikas                                  3 mēneši         
                        _gid                                  Google                                  tehniskie/reklāmas                                  1 diena         
                        1P_JAR                                  Google                                  tehniskie/reklāmas                                  1 mēnesis         
                        AEC                                  Google                                  tehniskie/reklāmas                                  6 mēneši         
                        APISID                                  Google                                  tehniskie/reklāmas                                  2 gadi         
                        C                                  Adform                                  reklāmas                                   60 dienas         
                        CM14                                  Adform                                  reklāmas                                   14 dienas         
                        CONSENT                                  Google                                  tehniskie/reklāmas                                  2 gadi         
                        DSID                                  doubleclick.net                                  tehniskie/reklāmas                                  9 dienas         
                        HSID                                  Google                                  tehniskie/reklāmas                                  2 gadi         
                        IDE                                  doubleclick.net                                  tehniskie/reklāmas                                  390 dienas         
                        LOGIN_INFO                                  Google                                  tehniskie/reklāmas                                  2 gadi         
                        NID                                  Google                                  tehniskie/reklāmas                                  6 mēneši         
                        OTZ                                  Google                                  tehniskie/reklāmas                                  1 mēnesis         
                        pageviewsBySessionCount                                  OneTrust                                  tehniskie                                  sesija         
                        PREF                                  Google                                  tehniskie/reklāmas                                  8 mēneši         
                        SAPISID                                  Google                                  tehniskie/reklāmas                                  2 gadi         
                        SEARCH_SAMESITE                                  Google                                  tehniskie/reklāmas                                  5 mēneši         
                        SID                                  Google                                  tehniskie/reklāmas                                  2 gadi         
                        SIDCC                                  Google                                  tehniskie/reklāmas                                  3 mēneši         
                        SSID                                  Google                                  tehniskie/reklāmas                                  2 gadi         
                        uid                                  Gigya                                  tehniskie                                  1 gads         
                        VISITOR_INFO1_LIVE                                  Google                                  tehniskie/reklāmas                                  8 mēneši         
                        YSC                                  Google                                  tehniskie/reklāmas                                  sesija         
TREŠĀS PUSES SĪKFAILU NODROŠINĀTĀJI
Mūsu tīmekļa vietnē var būt trešo pušu sīkfaili (komunikācijas aģentūras, analītisko pakalpojumu u. c.), kas ļauj tām vākt ar mūsu tīmekļa vietni saistītu pārlūkošanas informāciju uz sīkfaila darbības laiku. Sīkfailu glabāšanu un izmantošanu, ko veic trešās puses, reglamentē trešo pušu datu konfidencialitātes politika.  Mēs jūs informējam par trešo pušu sīkfailu mērķi mūsu tīmekļa vietnē, kā arī par jūsu rīcībā esošajiem līdzekļiem, lai izdarītu izvēli attiecībā uz šiem sīkfailiem.   
KĀ TIEK PANĀKTA JŪSU PIEKRIŠANA?
Kad pirmo reizi apmeklējat mūsu vietni, jūs tiekat aicināts pieņemt, atteikties vai izdarīt noteiktu izvēli par sīkfailu izmantošanu, parādoties īpašam informācijas banerim.   

Jūs varat jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu vai mainīt savu izvēli (piemēram, pieņemot tikai noteiktu veidu sīkfailus). Lai pārvaldītu sīkfailu iestatījumus, lūgums apmeklēt attiecīgo sadaļu vietnes kājenē.   

Lūdzu, ņemiet vērā, ka saskaņā ar noteikumiem sīkfaili, kas nepieciešamas tīmekļa vietnes darbībai, nav atkarīgas no jūsu piekrišanas, un tāpēc tās nevar deaktivizēt mūsu sīkfailu pārvaldības rīkā. Jūs varat novērst to izmantošanu, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus (skatiet tālāk “kā noraidīt sīkfailus”), taču tas var ietekmēt jūsu pieredzi, izmantojot vietni.    
CIK ILGI IR SPĒKĀ PIEKRIŠANA?
Ja piekrītat vai atsakāties no visu vai dažu sīkfailu izmantošanas mūsu vietnē, jūsu izvēle tiks saglabāta un iegaumēta (un mēs saglabāsim jūsu preferences ) ne ilgāk kā 6 mēnešus . Tas nozīmē, ka, kad vēlāk atgriezīsieties mūsu vietnē, šajā periodā mēs nepieprasīsim nekādas darbības saistībā ar sīkfailiem, jo mums būs saglabātas jūsu preferences.

Pēc šī perioda mēs atkal lūgsim jūs pieņemt vai atteikties no sīkfailu izmantošanas.   
KĀ JŪS VARAT PĀRVALDĪT SĪKFAILUS?
Kā jūs varat atteikties no sīkfailiem?
Ja nevēlaties, lai sīkfaili tiktu saglabāti vai nolasīti, jūsu ierīcē tiks saglabāts atteikšanās sīkfails, lai mēs varētu reģistrēt faktu, ka esat iebildis pret sīkfailu izmantošanu. Ja dzēsīsiet atteikšanās sīkfailu, mēs vairs nevarēsim noteikt, ka esat atteicies no sīkfailu izmantošanas un glabāšanas (tas nozīmē, ka, atgriežoties mūsu vietnē, jums būs jāpārkonfigurē preferences).     

Jums ir vairākas iespējas pārvaldīt sīkfailus, tostarp tos bloķēt un/vai dzēst.     

Sīkfailu kontroles rīks
Sīkfailu kontroles rīks ļauj jums pārvaldīt savas preferences, un tas tiek nodrošināts, lai jūs varētu pārvaldīt šajā vietnē saglabātie un/vai izmantotie sīkfaili. Jebkurā laikā, noklikšķinot uz tālāk norādītās saites, varat piekļūt konfiguratoram un mainīt savas preferences atkarībā no attiecīgā sīkfaila veid 

                                                             SĪKFAILU PĀRVALDĪBA    
Pārlūkprogrammas iestatījumi

Sīkfailus varat pārvaldīt arī savā pārlūkprogrammā.   

Lielākā daļa pārlūkprogrammu ir iestatītas tā, lai pēc noklusējuma pieņemtu sīkfailus, taču, ja vēlaties, varat izvēlēties pieņemt visus sīkfailus, sistemātiski atteikt sīkfailus vai izvēlēties, kurus sīkfailus pieņemt, pamatojoties uz to, no kurienes tie nāk. Varat arī regulāri dzēst sīkfailus no savas ierīces, izmantojot savu pārlūkprogrammu. Tomēr neaizmirstiet iestatīt visas pārlūkprogrammas dažādās ierīcēs (planšetdatoros, viedtālruņos, datoros utt.).   

Katrai pārlūkprogrammai ir dažādi sīkfailu pārvaldības iestatījumi un jūsu izvēles. Tas ir aprakstīts jūsu pārlūkprogrammas palīdzības izvēlnē, kurā būs norādīts, kā mainīt sīkfailu iestatījumus. Piemēram:  
· Internet Explorer™: https://support.microsoft.com/lv-lv/windows/s%C4%ABkfailu-dz%C4%93%C5%A1ana-un-p%C4%81rvald%C4%ABba-168dab11-0753-043d-7c16-ede5947fc64d;   
· Safari™: https://support.apple.com/lv-lv;   
· Chrome™: https://support.google.com/chrome/answer/95647?hl=lv&hlrm=en;
· Firefox™: https://www.mozilla.org/pl/privacy/websites/#cookies;
· Opera™: https://help.opera.com/en/latest/web-preferences/#cookies   

Iebildumu iesniegšanas moduļi 
Dažus trešo pušu sīkfailus varat atspējot, dodoties tieši uz sīkfailu publicētāja lapu. Šajā gadījumā:   

- lai atspējotu Google Analytics sīkfailus, dodieties uz: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en-GB 
- lai atspējotu IntelliAd sīkfailus, dodieties uz: https://login.intelliad.com/optout.php 
- Lai atspējotu Adobe sīkfailus, dodieties uz: https://www.adobe.com/lv/privacy/opt-out.html 
KĀ JŪS VARAT IZMANTOT CITAS SAVAS TIESĪBAS?
Saskaņā ar spēkā esošajiem datu aizsardzības tiesību aktiem jums ir tiesības piekļūt saviem personas datiem, tos labot, iebilst pret tiem, ierobežot un dzēst. Lai izmantotu citas savas tiesības, lūdzu, skatiet mūsu informāciju par jūsu personas datu aizsardzību, noklikšķinot uz šīs saites https://www.dacia.lv/lv/cookies.html
IZMAIŅAS
 Mēs laiku pa laikam varam veikt izmaiņas šajā politikā. Mēs jūs informēsim un/vai lūgsim jūsu piekrišanu, kad vien tas būs nepieciešams vai pieprasīts. Tāpēc mēs iesakām pārbaudīt šo politiku katru reizi, kad apmeklējat mūsu vietni, lai uzzinātu tās jaunāko versiju.
Pēdējais atjauninājums: 01.10.2022