Dacia SANDERO Stepway

Sandero Stepway

SPĒCĪGAIS UN DAUDZPUSĒJAIS KROSOVERS
5 GADU VAI 100 000 KM GARANTIJA*

MŪSDIENĪGS UN UZTICAMS KROSOVERS
Iespaidīgs siluets, taisnas un horizontālas līnijas, jaunas Y formas diožu lukturu gaismas līnijas un liels klīrenss… Dacia Sandero Stepway piedāvā pilnībā atjaunotu dizainu, kas akcentē tā krosovera stilu. Komfortablais interjers jūs uzņems ar daudzfunkcionālu telpu, kurā jūs varēsiet doties neaizmirstamos piedzīvojumos.
Dacia SANDERO Stepway
Īsts uzticama krosovera stils: no priekšpuses…
Izteiksmīgā virsbūves priekšdaļa, ko akcentē radiatora režģa īpašais dizains un lukturu Y formas gaismas līnijas, pastiprina krosovera raksturu. Tas ir Sandero Stepway.
Dacia SANDERO Stepway
… no sāniem…
Palielināts klīrenss, daudzfunkcionālie jumta reliņi, sānu aizsargmoldingi, harmoniski integrētas riteņu arkas, vieglmetāla diski ar dimanta pulējumu… Sandero Stepway apvieno stilu un aizsardzību.
Dacia SANDERO Stepway
… no aizmugures.
Y formas aizmugurējie lukturi, no jauna projektēts bampers ar iebūvētu bagāžas nodalījuma atvēršanas pogu, jauni aizsargmoldingi, radio antena uz jumta aizmugurējās daļas… Sandero Stepway ir mūsdienīgs ik detaļā.
Dacia SANDERO Stepway
Ergonomisks un mūsdienīgs interjers
Panorāmas instrumentu panelis, augstu novietota centrālā konsole ar elkoņu balstu un glabāšanas nodalījumiem, liels 8 collu ekrāns, kas ļauj lasīt informāciju, skatienu neatraujot no ceļa… Brauciet, izbaudot komfortu!
Dacia SANDERO Stepway
Izpildījums kā dinamikas atspoguļojums
Jauni durvju rokturi, personalizēta apdare Stepway, ieturēti dekoratīvie ieliktņi oranžā krāsā, kas akcentē dinamiku, ekskluzīvas Stepway emblēmas… Sandero Stepway izceļas ar īstu mūsdienīgumu.

APRĪKOJUMS

VIENKĀRŠA LIETOŠANA UN UNIVERSĀLUMS

UNIVERSĀLUMS
Dacia SANDERO Stepway
Modulāri jumta reliņi
Vakardien vajadzēja pārvest velosipēdu, bet šodien jāuzstāda jumta bagāžnieks? Jums nevajag jūsu Sandero Stepway pirkt vairākus jumta stieņu komplektus. Pateicoties atjautīgi veidotajiem modulārajiem jumta reliņiem, ko iespējams pagriezt perpendikulāri, jūs varat viegli un vienkārši pārvadāt dažādus priekšmetus.
Dacia SANDERO Stepway
Modulārs bagāžas nodalījums
Bieži nepieciešams kaut ko pārvadāt? Pateicoties salokāmam aizmugurējam sēdeklim, izmantojiet vēl lielāku kravas telpu.  
Dacia SANDERO Stepway
Palielināts klīrenss
Pateicoties palielinātajam klīrensam, ar Sandero Stepway iekarojiet jebkurus ceļus.  
KOMFORTS
Dacia SANDERO Stepway
Keyless Entry (bezatslēgas piekļuves un dzinēja iedarbināšanas sistēma)
Apnicis kabatās meklēt automašīnas atslēgu? Aizslēdziet vai atslēdziet savu auto, iedarbiniet dzinēju… Ar Keyless Entry karti tas ir vienkārši!
Dacia SANDERO Stepway
Praktiski glabāšanas nodalījumi
Sandero Stepway ir apgādāts ar daudziem praktiskiem glabāšanas nodalījumiem, savukārt papildu telpa elkoņu balsta iekšpusē ļaus vieglāk organizēt ikdienas dzīvi.
TEHNOLOĢIJAS
Dacia SANDERO Stepway
Diožu tuvās gaismas lukturi
Lai nodrošinātu optimālu redzamību gan dienā, gan naktī jebkuros braukšanas apstākļos, jūsu Sandero Stepway diožu lukturi ieslēgsies automātiski. Savukārt logu tīrītāju automātiskās darbības režīms auto vadīšanu padarīs vienkāršāku.
Dacia SANDERO Stepway
Automātiskā stāvbremze
Vēl vairāk komforta un funkcionalitātes, pateicoties automātiskajai stāvbremzei.

MULTIVIDE

MODERNAS TEHNOLOĢIJAS

Dacia SANDERO Stepway
Media Nav*
Veltiet uzmanību ceļam un, kad nepieciešams, ātri atrodiet visu nepieciešamo informāciju lielajā 8 collu skārienekrānā ar kabeļa vai WiFi viedtālruņa spoguļfunkciju, radio, GPS navigāciju, multividi u.c. Viegli pievienojiet telefonu, izmantojot Bluetooth® vai audio un USB ligzdas. Papildus tam – lieliska skaņas pieredze, ko nodrošina 6 integrētie skaļruņi.
Dacia SANDERO Stepway
Media Display*
Pateicoties piekļuvei jūsu iecienītajām lietotnēm lielajā 8 collu skārienjutīgajā ekrānā ar viedtālruņa replicēšanas funkciju, ceļojiet jūsu mīļākās mūzikas ritmā, skanējumu nodrošinot 4 iebūvētajiem skaļruņiem.
Dacia SANDERO Stepway
Media Control un lietotne Dacia Media Control
Pateicoties jaunajai multivides sistēmai Media Control ar radio un tālruņa pieslēgšanu ar Bluetooth®, jūs varat kontrolēt audio sistēmu ar stūresrata slēdžiem. Lai pie stūres būtu vēl ērtāk, lietotne Dacia Media Control ļauj ērti piekļūt iecienītākajai navigācijas sistēmai mobilajā tālrunī un ekrānā parāda radio saskarni. Priekšējās durvīs ir iebūvēti 2 skaļruņi.
* Savietojams ar Android Auto™ un Apple CarPlay™.   

DROŠĪBAS SISTĒMAS UN BRAUKŠANAS PALĪGI

TAS JUMS IR PATS SVARĪGĀKAIS!


GABARĪTA IZMĒRI

OPTIMĀLA IZMĒRA KROSOVERS


VAIRĀK PAR DACIA SANDERO STEPWAY

Atklājiet līdzīgus modeļus
*Garantijas atruna

Piedāvājumā ir iekļauta 5 gadu garantija, tostarp 3 gadu ražotāja garantija ar ierobežojumu līdz 100 000 km un līdz 2 gadiem papildu Formula Non Stop garantija ar ierobežojumu līdz 100 000 km. Sīkāka informācija par pakalpojumu sniegšanas apjomu ir aprakstīta pakalpojumu līguma vispārīgajos noteikumos un nosacījumos, ko sniedz Dacia oficiālais Pārstāvis. Piedāvājums ir pieejams Dacia Financing programmas ietvaros.