New Dacia SANDERO Stepway

Sandero Stepway

SPĒCĪGAIS UN DAUDZPUSĒJAIS KROSOVERS

5 gadi vai 100 000 km*

MŪSDIENĪGS UN UZTICAMS KROSOVERS
Iespaidīgs siluets, taisnas un horizontālas līnijas, jaunas Y formas diožu lukturu gaismas līnijas un liels klīrenss… Dacia Sandero Stepway piedāvā pilnībā atjaunotu dizainu, kas akcentē tā krosovera stilu. Komfortablais interjers jūs uzņems ar daudzfunkcionālu telpu, kurā jūs varēsiet doties neaizmirstamos piedzīvojumos.
New Dacia SANDERO Stepway
Īsts uzticama krosovera stils: no priekšpuses…
Izteiksmīgā virsbūves priekšdaļa, ko akcentē radiatora režģa īpašais dizains un lukturu Y formas gaismas līnijas, pastiprina krosovera raksturu. Tas ir Sandero Stepway.
New Dacia SANDERO Stepway
… no sāniem…
Palielināts klīrenss, daudzfunkcionālie jumta reliņi, sānu aizsargmoldingi, harmoniski integrētas riteņu arkas, vieglmetāla diski ar dimanta pulējumu… Sandero Stepway apvieno stilu un aizsardzību.
New Dacia SANDERO Stepway
… no aizmugures.
Y formas aizmugurējie lukturi, no jauna projektēts bampers ar iebūvētu bagāžas nodalījuma atvēršanas pogu, jauni aizsargmoldingi, radio antena uz jumta aizmugurējās daļas… Sandero Stepway ir mūsdienīgs ik detaļā.
New Dacia SANDERO Stepway
Ergonomisks un mūsdienīgs interjers
Panorāmas instrumentu panelis, augstu novietota centrālā konsole ar elkoņu balstu un glabāšanas nodalījumiem, liels 8 collu ekrāns, kas ļauj lasīt informāciju, skatienu neatraujot no ceļa… Brauciet, izbaudot komfortu!
New Dacia SANDERO Stepway
Izpildījums kā dinamikas atspoguļojums
Jauni durvju rokturi, personalizēta apdare Stepway, ieturēti dekoratīvie ieliktņi oranžā krāsā, kas akcentē dinamiku, ekskluzīvas Stepway emblēmas… Sandero Stepway izceļas ar īstu mūsdienīgumu.

APRĪKOJUMS

VIENKĀRŠA LIETOŠANA UN UNIVERSĀLUMS

UNIVERSĀLUMS
New Dacia SANDERO Stepway
Modulāri jumta reliņi
Vakardien vajadzēja pārvest velosipēdu, bet šodien jāuzstāda jumta bagāžnieks? Jums nevajag jūsu Sandero Stepway pirkt vairākus jumta stieņu komplektus. Pateicoties atjautīgi veidotajiem modulārajiem jumta reliņiem, ko iespējams pagriezt perpendikulāri, jūs varat viegli un vienkārši pārvadāt dažādus priekšmetus.
New Dacia SANDERO Stepway
Modulārs bagāžas nodalījums
Bieži nepieciešams kaut ko pārvadāt? Pateicoties salokāmam aizmugurējam sēdeklim, izmantojiet vēl lielāku kravas telpu.  
New Dacia SANDERO Stepway
Palielināts klīrenss
Pateicoties palielinātajam klīrensam, ar Sandero Stepway iekarojiet jebkurus ceļus.  
KOMFORTS
New Dacia SANDERO Stepway
Keyless Entry (bezatslēgas piekļuves un dzinēja iedarbināšanas sistēma)
Apnicis kabatās meklēt automašīnas atslēgu? Aizslēdziet vai atslēdziet savu auto, iedarbiniet dzinēju… Ar Keyless Entry karti tas ir vienkārši!
New Dacia SANDERO Stepway
Praktiski glabāšanas nodalījumi
Sandero Stepway ir apgādāts ar daudziem praktiskiem glabāšanas nodalījumiem, savukārt papildu telpa elkoņu balsta iekšpusē ļaus vieglāk organizēt ikdienas dzīvi.
TEHNOLOĢIJAS
New Dacia SANDERO Stepway
Diožu tuvās gaismas lukturi
Lai nodrošinātu optimālu redzamību gan dienā, gan naktī jebkuros braukšanas apstākļos, jūsu Sandero Stepway diožu lukturi ieslēgsies automātiski. Savukārt logu tīrītāju automātiskās darbības režīms auto vadīšanu padarīs vienkāršāku.
New Dacia SANDERO Stepway
Automātiskā stāvbremze
Vēl vairāk komforta un funkcionalitātes, pateicoties automātiskajai stāvbremzei.

MULTIVIDE

MODERNAS TEHNOLOĢIJAS

New Dacia SANDERO Stepway
Media Nav*
Iegūstiet visu nepieciešamo informāciju lielajā 8 collu ekrānā ar viedtālruņa replicēšanas funkciju, acis neatraujot no ceļa. Tālrunis, radio, GPS navigācija, multivide... Pieslēdziet viedtālruni, izmantojot Bluetooth® vai audio un USB ligzdas. Izbaudiet augstas kvalitātes skaņu ar 6 iebūvētajiem skaļruņiem.
New Dacia SANDERO Stepway
Media Display*
Pateicoties piekļuvei jūsu iecienītajām lietotnēm lielajā 8 collu skārienjutīgajā ekrānā ar viedtālruņa replicēšanas funkciju, ceļojiet jūsu mīļākās mūzikas ritmā, skanējumu nodrošinot 4 iebūvētajiem skaļruņiem.
New Dacia SANDERO Stepway
Media Control un lietotne Dacia Media Control
Pateicoties jaunajai multivides sistēmai Media Control ar radio un tālruņa pieslēgšanu ar Bluetooth®, jūs varat kontrolēt audio sistēmu ar stūresrata slēdžiem. Lai pie stūres būtu vēl ērtāk, lietotne Dacia Media Control ļauj ērti piekļūt iecienītākajai navigācijas sistēmai mobilajā tālrunī un ekrānā parāda radio saskarni. Priekšējās durvīs ir iebūvēti 2 skaļruņi.
* Savietojams ar Android Auto™ un Apple CarPlay™.   

DROŠĪBAS SISTĒMAS UN BRAUKŠANAS PALĪGI

TAS JUMS IR PATS SVARĪGĀKAIS!


GABARĪTA IZMĒRI

OPTIMĀLA IZMĒRA KROSOVERS


Atklājiet līdzīgus modeļus
Duster
Jaunais DUSTER
Jogger
Jaunais JOGGER
*Garantijas atruna
Piedāvājumā ir iekļauta 5 gadu garantija, tostarp 3 gadu ražotāja garantija ar ierobežojumu līdz 100 000 km un līdz 2 gadiem papildu Formula Non Stop garantija ar ierobežojumu līdz 100 000 km. Sīkāka informācija par pakalpojumu sniegšanas apjomu ir aprakstīta pakalpojumu līguma vispārīgajos noteikumos un nosacījumos, ko sniedz Dacia oficiālais Pārstāvis. Piedāvājums ir pieejams Dacia Financing programmas ietvaros.