DACIA SANDERO STEPWAY DZINĒJU KLĀSTS

EKONOMISKI DZINĒJI

Divējāds ieguvums! Samaziniet degvielas patēriņu un tehnisko apkopju izdevumus, pateicoties mūsu dzinējiem, kas piemēroti jūsu ikdienas vajadzībām.
ECO-G
ECO-G: ekonomiskais ECO-G 100
Sandero Stepway tagad ir pieejams ar divu degvielu – benzīna un sašķidrinātās gāzes – dzinēju. Pārbaudītais un viegli lietojamais risinājums, kas uzstādīts jau automobiļa izgatavošanas laikā, būdams izdevīgs lietošanā un par pieņemamu cenu, nodrošinās degvielas izdevumu ietaupījumu un samazinās CO2 emisiju. Un tas vēl nav viss! Pateicoties turbokompresoram un 100 ZS jaudai, ar sašķidrināto gāzi darbināmais dzinējs ne tikai ietaupīs, bet arī sniegs braukšanas prieku.
BENZĪNS
Pateicoties benzīna dzinējam, kas aprīkots ar sīko daļiņu filtru un atbilst Euro6 normai, Sandero Stepway nodrošina komfortablu braukšanu un vienlaikus arī saudzīgāku attieksmi pret vidi.
TCe 90
Absolūti universāls
Jaunākās paaudzes 3 cilindru dzinējs ar turbokompresoru un 90 ZS jaudu ir aprīkots ar manuālo pārnesumkārbu. Tas garantē zemu degvielas patēriņu un CO2 emisiju, vienlaikus sniedzot īstu braukšanas baudu. Turklāt, lai ekspluatācija būtu vēl ekonomiskāka, dzinēja gāzu sadales mehānisma piedziņā ir izmantota ķēde, kas ļauj vēl vairāk samazināt tēriņus par tehniskajām apkopēm.
TCe 90 CVT
Komfortablai braukšanai
Izbaudiet līganu un patīkamu braukšanu! 3 cilindru dzinējs ar turbokompresoru un 90 ZS jaudu ir aprīkots ar jaunas paaudzes 'divu pedāļu' automātisko CVT transmisiju. Tas nodrošina plūdenu kustības uzsākšanu un pārnesumu pārslēgšanu, kā arī elastību paātrinājuma laikā.

VAIRĀK PAR DACIA SANDERO STEPWAY

Atklājiet līdzīgus modeļus