JAUNAIS DACIA SANDERO


DIZAINS

NELIELS AUTO, MŪSDIENĪGS UN RESPEKTABLS

Izteiksmīgs siluets un no jauna projektētā virsbūves priekšdaļa ar akcentējošajām Y formas diožu lukturu gaismas līnijām atklāj jaunā Sandero pilnībā pārstrādāto dizainu. Interjers, ietilpīgs bagāžnieks un praktiski nodalījumi. Jaunais Dacia Sandero viegli piemērosies jūsu ikdienas pienākumiem, lai jūsu braucienus padarītu vēl patīkamākus.

INTUITĪVA LIETOŠANA, PRAKTISKUMS UN KOMFORTS

KOMFORTS UN PRAKTISKUMS Izbaudiet komfortablu braucienu
Iedarbiniet dzinēju ar karti-atslēgu, iekārtojieties ērtāk un izbaudiet moderno aprīkojumu, kas radīts, domājot par praktiskumu: jauno elektrisko stūres pastiprinātāju, stūresrata un vadītāja sēdekļa regulēšanu, kā arī instrumentu paneļa jauno dizainu, kas apvieno jaunā Sandero vadīšanas svarīgākos elementus. Viss pa rokai! 

Braukšanas laikā kontrolējiet salona gaisa temperatūru un izbaudiet optimālu komfortu, pateicoties automātiskajai gaisa kondicionēšanas sistēmai… Vai jau satumst? Nekādu problēmu! Jaunā Sandero diožu lukturi ieslēdzas automātiski un nodrošina maksimālu redzamību gan dienā, gan naktī.  
DROŠĪBAS SISTĒMAS UN BRAUKŠANAS PALĪGI Tas jums ir pats svarīgākais!
Vai jūtaties noguruši, pūloties saglabāt modrību? Atpūtieties! Mūsu braukšanas palīgsistēmas jūs pavadīs visa brauciena laikā, lai pasargātu un padarītu vienkāršākus jūsu ikdienas maršrutus:

Aktīvā avārijas bremzēšanas sistēma (AEBS)
E-call sistēma (ārkārtas izsaukums)
Palīgs parkošanai uz priekšu un atpakaļgaitā, atpakaļskata kamera
Aklo zonu kontroles sistēma
Palīgsistēma kustības uzsākšanai pret kalnu
Automātiskā stāvbremze
Ātruma regulators-ierobežotājs
Elektriskais stūres pastiprinātājs

MULTIVIDE Mūsdienīgas tehnoloģijas
Pateicoties jaunajai Media Control sistēmai, kas ir aprīkota ar radio un kurai ar Bluetooth® starpniecību var pieslēgt tālruni, jūs varēsiet audio sistēmu vadīt no stūresrata, kā arī lietot jūsu iecienīto navigācijas sistēmu no jūsu tālruņa. Lai komfortu padarītu vēl pievilcīgāku, lietotne Dacia Media Control nodrošinās pieslēgumu radio un parādīs tā saskarni jūsu tālruņa ekrānā.

PIEEJAMIE DZINĒJI

Divējāds ieguvums! Samaziniet degvielas patēriņu un tehnisko apkopju izdevumus, pateicoties mūsu dzinējiem, kas piemēroti jūsu ikdienas vajadzībām.
LPG
TCe 100 LPG
LPG: pareizā izvēle jūsu Dacia!
Jaunais Sandero tagad ir pieejams ar divu degvielu – benzīna un sašķidrinātās gāzes – dzinēju. Pārbaudītais un viegli lietojamais risinājums, kas uzstādīts jau automobiļa izgatavošanas laikā, būdams izdevīgs lietošanā un par pieņemamu cenu, nodrošinās degvielas izdevumu ietaupījumu un samazinās CO2 izmešus. Un tas vēl nav viss! Pateicoties turbokompresoram un 100 ZS jaudai, ar sašķidrināto gāzi darbināmais dzinējs ne tikai ietaupīs, bet arī sniegs braukšanas prieku.
Benzīns
Pateicoties benzīna dzinējam, kas aprīkots ar sīko daļiņu filtru un atbilst Euro6 normai, jaunais Sandero nodrošina komfortablu braukšanu un vienlaikus arī saudzīgāku attieksmi pret vidi.
TCe 90 FAP
Absolūti universāls
3 cilindru jaunākās paaudzes dzinējs ar turbokompresoru un 90 ZS jaudu ir aprīkots ar manuālo pārnesumkārbu. Tas garantē zemu degvielas patēriņu un CO2 izmešus, vienlaikus sniedzot īstu braukšanas baudu. Turklāt, lai ekspluatācija būtu vēl ekonomiskāka, dzinēja gāzu sadales mehānisma piedziņā ir izmantota ķēde, kas ļauj vēl vairāk samazināt tēriņus par tehniskajām apkopēm.
TCe 90 CVT FAP
Komfortablai braukšanai
Izbaudiet līganu un patīkamu braukšanu! 3 cilindru dzinējs ar turbokompresoru un 90 ZS jaudu ir aprīkots ar jaunas paaudzes 'divu pedāļu' automātisko CVT transmisiju. Tas nodrošina plūdenu kustības uzsākšanu un pārnesumu pārslēgšanu, kā arī elastību paātrinājuma laikā.
SCe 65 FAP
Ekonomiskais
Mūsdienīgs un ekonomisks trīscilindru dzinējs ar 65 ZS jaudu ir aprīkots ar manuālo pārnesumkārbu. Tā izstrādes pamatā tika likts mērķis optimizēt braukšanu pilsētas robežās. Ķēdes izmantošana gāzu sadales mehānismā arīdzan ļauj samazināt tehnisko apkopju izmaksas, tam vēl vairāk akcentējot jaunā Sandero priekšrocības.

GABARĪTA IZMĒRI