Dacia SANDERO

Sandero

MODERNAIS UN PIEVILCĪGAIS PILSĒTAS AUTO
5 GADU VAI 100 000 KM GARANTIJA*

IZVEICĪGS UN ROBUSTS PILSĒTAS AUTOMOBILIS
Atklājiet Sandero jaunajā Journey izpildījumā, kas lieliski apvieno komfortu un stilu. Jauni 16 collu Randia diski, haizivs spuras formas antena, grīdas paklājiņi un sliekšņu uzlikas. Ar vienu no ietilpīgākajiem saloniem savā klasē, plašo bagāžnieku un lielo glabāšanas telpu sīklietām Sandero pielāgojas jūsu ikdienai, padarot braukšanu daudz patīkamāku gan pilsētā, gan uz šosejas.
Dacia SANDERO
Spēcīgs raksturs un mērķtiecīgs dizains: no priekšpuses…
Diožu tuvās gaismas lukturi, jaunas formas motortelpas pārsegs un bampers, no jauna izveidots radiatora režģis… Sandero priekšdaļu iezīmē taisnas līnijas un izteiksmīgi izliekumi.
Dacia SANDERO
… no sāniem…
Jauns durvju rokturu stils, ārējie atpakaļskata spoguļi, radio antena uz jumta aizmugurējās daļas un harmoniski integrētas riteņu arkas… Sandero tā mūsdienīgo stilu pasvītro ik detaļā.
Dacia SANDERO
… no aizmugures.
Jaunais Y formas aizmugurējo lukturu dizains un no jauna izveidotais bampers ar iebūvētu bagāžas nodalījuma pārsega atvēršanas pogu Sandero apvelta ar modernu un respektablu stilu.
Dacia SANDERO
Komforts pirmajā vietā!
Vēl vairāk komforta, sēžot priekšējos sēdekļos, vēl vairāk vietas pasažieriem plecu un ceļgalu augstumā, daudzi sīklietu glabāšanas nodalījumi un ietilpīgs bagāžnieks… Ceļot jaunajā Sandero ir īsta bauda!
Dacia SANDERO
Augstas kvalitātes izpildījums
Instrumentu panelis ar hromētu ietvaru, satīna efekts durvju rokturu un slēdžu apdarē, priekšējā paneļa un durvju paneļu auduma apdare… Sandero apzinās, cik svarīga ir katra detaļa.

APRĪKOJUMS

VIENKĀRŠA LIETOŠANA UN UNIVERSĀLUMS

KOMFORTS
Dacia SANDERO
No jauna projektēts priekšējais panelis
Jaunā veidā organizētais instrumentu panelis vienuviet apvieno visas svarīgākās Sandero vadības ierīces.
Dacia SANDERO
Stūres regulēšana
Izmantojot jauno funkciju, jūs ar vienu vienkāršu kustību varat noregulēt stūresrata pozīciju augstumā un dziļumā, tā sev jaunajā Sandero nodrošinot optimālu sēdpozīciju.
Dacia SANDERO
Optimāls termiskais komforts
Ceļojumā laikā kontrolējiet salona gaisa temperatūru un izbaudiet optimālu komfortu, pateicoties automātiskajai gaisa kondicionēšanas sistēmai.
PLAŠS SALONS
Dacia SANDERO
Komfortabla telpa pasažieriem
Pateicoties vēl plašākai telpai plecu līmenī salona priekšējā daļā, kā arī lielākai vietai ceļgaliem aizmugurē, brauciens ar Sandero sniegs simtprocentīgu komfortu visiem pasažieriem.
Dacia SANDERO
Praktiski glabāšanas nodalījumi
Mobilais telefons, atslēgas, brilles, maks… Iekārtojiet savu ikdienas dzīvi, izmantojot daudzos glabāšanas nodalījumus, kas izvietoti Sandero centrālajā konsolē.
Dacia SANDERO
Ietilpīgs bagāžas nodalījums
Šaubāties, cik daudz bagāžas varēsiet paņemt līdzi? Ar Sandero ietilpīgo bagāžas nodalījumu jūs varat doties ceļā, mierīgi ņemot līdzi visu, kas var būt nepieciešams.
TEHNOLOĢIJA
Dacia SANDERO
Elektriskais stūres pastiprinātājs
Izbaudiet vieglāku manevrēšanu un jūtieties drošāk pie stūres, pateicoties elektriskajam stūres pastiprinātājam.
Dacia SANDERO
Diožu tuvās gaismas lukturi
Lai nodrošinātu optimālu redzamību gan dienā, gan naktī jebkuros braukšanas apstākļos, jūsu Sandero Stepway diožu lukturi ieslēgsies automātiski. Savukārt logu tīrītāju automātiskās darbības režīms auto vadīšanu padarīs vienkāršāku.
Dacia SANDERO
Keyless Entry
Atslēdziet automobili un iedarbiniet dzinēju ar Keyless Entry karti.

MULTIVIDE

MODERNAS TEHNOLOĢIJAS

Dacia SANDERO
Media Nav*
Veltiet uzmanību ceļam un, kad nepieciešams, ātri atrodiet visu nepieciešamo informāciju lielajā 8 collu skārienekrānā ar kabeļa vai WiFi viedtālruņa spoguļfunkciju, radio, GPS navigāciju, multividi u.c. Viegli pievienojiet telefonu, izmantojot Bluetooth® vai audio un USB ligzdas. Papildus tam – lieliska skaņas pieredze, ko nodrošina 6 integrētie skaļruņi.
Dacia SANDERO
Media Display*
Pateicoties piekļuvei jūsu iecienītajām lietotnēm lielajā 8 collu skārienjutīgajā ekrānā ar viedtālruņa replicēšanas funkciju, ceļojiet jūsu mīļākās mūzikas ritmā, skanējumu nodrošinot 4 iebūvētajiem skaļruņiem.
Dacia SANDERO
Media Control un lietotne Dacia Media Control
Pateicoties jaunajai multivides sistēmai Media Control ar radio un tālruņa pieslēgšanu ar Bluetooth®, jūs varat kontrolēt audio sistēmu ar stūresrata slēdžiem. Lai pie stūres būtu vēl ērtāk, lietotne Dacia Media Control ļauj ērti piekļūt iecienītākajai navigācijas sistēmai mobilajā tālrunī un ekrānā parāda radio saskarni. Priekšējās durvīs ir iebūvēti 2 skaļruņi.
*Savietojams ar Android Auto™ un Apple CarPlay™.   

DROŠĪBAS SISTĒMAS UN BRAUKŠANAS PALĪGI

TAS JUMS IR PATS SVARĪGĀKAIS!


GABARĪTA IZMĒRI

OPTIMĀLA IZMĒRA KOMPAKTAIS AUTOMOBILIS


VAIRĀK PAR DACIA SANDERO

Atklājiet līdzīgus modeļus
Sandero Stepway
Sandero STEPWAY
*Garantijas atruna

Piedāvājumā ir iekļauta 5 gadu garantija, tostarp 3 gadu ražotāja garantija ar ierobežojumu līdz 100 000 km un līdz 2 gadiem papildu Formula Non Stop garantija ar ierobežojumu līdz 100 000 km. Sīkāka informācija par pakalpojumu sniegšanas apjomu ir aprakstīta pakalpojumu līguma vispārīgajos noteikumos un nosacījumos, ko sniedz Dacia oficiālais Pārstāvis. Piedāvājums ir pieejams Dacia Financing programmas ietvaros.