New Dacia SANDERO

Sandero

MODERNAIS UN PIEVILCĪGAIS PILSĒTAS AUTO

5 gadi vai 100 000 km*

NELIELS AUTO, MŪSDIENĪGS UN RESPEKTABLS
Izteiksmīgs siluets un no jauna projektētā virsbūves priekšdaļa ar akcentējošajām Y formas diožu lukturu gaismas līnijām atklāj Sandero pilnībā pārstrādāto dizainu. Interjers, ietilpīgs bagāžnieks un praktiski nodalījumi. Dacia Sandero viegli piemērosies jūsu ikdienas pienākumiem, lai jūsu braucienus padarītu vēl patīkamākus.
New Dacia SANDERO
Spēcīgs raksturs un mērķtiecīgs dizains: no priekšpuses…
Diožu tuvās gaismas lukturi, jaunas formas motortelpas pārsegs un bampers, no jauna izveidots radiatora režģis… Sandero priekšdaļu iezīmē taisnas līnijas un izteiksmīgi izliekumi.
New Dacia SANDERO
… no sāniem…
Jauns durvju rokturu stils, ārējie atpakaļskata spoguļi, radio antena uz jumta aizmugurējās daļas un harmoniski integrētas riteņu arkas… Sandero tā mūsdienīgo stilu pasvītro ik detaļā.
New Dacia SANDERO
… no aizmugures.
Jaunais Y formas aizmugurējo lukturu dizains un no jauna izveidotais bampers ar iebūvētu bagāžas nodalījuma pārsega atvēršanas pogu Sandero apvelta ar modernu un respektablu stilu.
New Dacia SANDERO
Komforts pirmajā vietā!
Vēl vairāk komforta, sēžot priekšējos sēdekļos, vēl vairāk vietas pasažieriem plecu un ceļgalu augstumā, daudzi sīklietu glabāšanas nodalījumi un ietilpīgs bagāžnieks… Ceļot jaunajā Sandero ir īsta bauda!
New Dacia SANDERO
Augstas kvalitātes izpildījums
Instrumentu panelis ar hromētu ietvaru, satīna efekts durvju rokturu un slēdžu apdarē, priekšējā paneļa un durvju paneļu auduma apdare… Sandero apzinās, cik svarīga ir katra detaļa.

APRĪKOJUMS

VIENKĀRŠA LIETOŠANA UN UNIVERSĀLUMS

KOMFORTS
New Dacia SANDERO
No jauna projektēts priekšējais panelis
Jaunā veidā organizētais instrumentu panelis vienuviet apvieno visas svarīgākās Sandero vadības ierīces.
New Dacia SANDERO
Stūres regulēšana
Izmantojot jauno funkciju, jūs ar vienu vienkāršu kustību varat noregulēt stūresrata pozīciju augstumā un dziļumā, tā sev jaunajā Sandero nodrošinot optimālu sēdpozīciju.
New Dacia SANDERO
Optimāls termiskais komforts
Ceļojumā laikā kontrolējiet salona gaisa temperatūru un izbaudiet optimālu komfortu, pateicoties automātiskajai gaisa kondicionēšanas sistēmai.
PLAŠS SALONS
New Dacia SANDERO
Komfortabla telpa pasažieriem
Pateicoties vēl plašākai telpai plecu līmenī salona priekšējā daļā, kā arī lielākai vietai ceļgaliem aizmugurē, brauciens ar Sandero sniegs simtprocentīgu komfortu visiem pasažieriem.
New Dacia SANDERO
Praktiski glabāšanas nodalījumi
Mobilais telefons, atslēgas, brilles, maks… Iekārtojiet savu ikdienas dzīvi, izmantojot daudzos glabāšanas nodalījumus, kas izvietoti Sandero centrālajā konsolē.
New Dacia SANDERO
Ietilpīgs bagāžas nodalījums
Šaubāties, cik daudz bagāžas varēsiet paņemt līdzi? Ar Sandero ietilpīgo bagāžas nodalījumu jūs varat doties ceļā, mierīgi ņemot līdzi visu, kas var būt nepieciešams.
TEHNOLOĢIJA
New Dacia SANDERO
Elektriskais stūres pastiprinātājs
Izbaudiet vieglāku manevrēšanu un jūtieties drošāk pie stūres, pateicoties elektriskajam stūres pastiprinātājam.
New Dacia SANDERO
Diožu tuvās gaismas lukturi
Lai nodrošinātu optimālu redzamību gan dienā, gan naktī jebkuros braukšanas apstākļos, jūsu Sandero Stepway diožu lukturi ieslēgsies automātiski. Savukārt logu tīrītāju automātiskās darbības režīms auto vadīšanu padarīs vienkāršāku.
New Dacia SANDERO
Keyless Entry
Atslēdziet automobili un iedarbiniet dzinēju ar Keyless Entry karti.

MULTIVIDE

MODERNAS TEHNOLOĢIJAS

New Dacia SANDERO
Media Nav*
Iegūstiet visu nepieciešamo informāciju lielajā 8 collu ekrānā ar viedtālruņa replicēšanas funkciju, acis paturot uz ceļa. Tālrunis, radio, GPS navigācija, multivide... Pieslēdziet viedtālruni, izmantojot Bluetooth® vai audio un USB ligzdas. Izbaudiet augstas kvalitātes skaņu ar 6 iebūvētajiem skaļruņiem.
New Dacia SANDERO
Media Display*
Pateicoties piekļuvei jūsu iecienītajām lietotnēm lielajā 8 collu skārienjutīgajā ekrānā ar viedtālruņa replicēšanas funkciju, ceļojiet jūsu mīļākās mūzikas ritmā, skanējumu nodrošinot 4 iebūvētajiem skaļruņiem.
New Dacia SANDERO
Media Control un lietotne Dacia Media Control
Pateicoties jaunajai multivides sistēmai Media Control ar radio un tālruņa pieslēgšanu ar Bluetooth®, jūs varat kontrolēt audio sistēmu ar stūresrata slēdžiem. Lai pie stūres būtu vēl ērtāk, lietotne Dacia Media Control ļauj ērti piekļūt iecienītākajai navigācijas sistēmai mobilajā tālrunī un ekrānā parāda radio saskarni. Priekšējās durvīs ir iebūvēti 2 skaļruņi.
* Savietojams ar Android Auto™ un Apple CarPlay™.   

DROŠĪBAS SISTĒMAS UN BRAUKŠANAS PALĪGI

TAS JUMS IR PATS SVARĪGĀKAIS!


GABARĪTA IZMĒRI

OPTIMĀLA IZMĒRA KOMPAKTAIS AUTOMOBILIS


Atklājiet līdzīgus modeļus
Duster
DUSTER
Sandero Stepway
Sandero STEPWAY
*Garantijas atruna
Piedāvājumā ir iekļauta 5 gadu garantija, tostarp 3 gadu ražotāja garantija ar ierobežojumu līdz 100 000 km un līdz 2 gadiem papildu Formula Non Stop garantija ar ierobežojumu līdz 100 000 km. Sīkāka informācija par pakalpojumu sniegšanas apjomu ir aprakstīta pakalpojumu līguma vispārīgajos noteikumos un nosacījumos, ko sniedz Dacia oficiālais Pārstāvis. Piedāvājums ir pieejams Dacia Financing programmas ietvaros.