New Dacia SANDERO

Jaunais SANDERO

NELIELS AUTO, MŪSDIENĪGS UN RESPEKTABLS

Izteiksmīgs siluets un no jauna projektētā virsbūves priekšdaļa ar akcentējošajām Y formas diožu lukturu gaismas līnijām atklāj jaunā Sandero pilnībā pārstrādāto dizainu. Interjers, ietilpīgs bagāžnieks un praktiski nodalījumi. Jaunais Dacia Sandero viegli piemērosies jūsu ikdienas pienākumiem, lai jūsu braucienus padarītu vēl patīkamākus.
New Dacia SANDERO

Spēcīgs raksturs un mērķtiecīgs dizains: no priekšpuses…

Diožu tuvās gaismas lukturi, jaunas formas motortelpas pārsegs un bampers, no jauna izveidots radiatora režģis… Jaunā Sandero priekšdaļu iezīmē taisnas līnijas un izteiksmīgi izliekumi.
New Dacia SANDERO

… no sāniem…

Jauns durvju rokturu stils, ārējie atpakaļskata spoguļi, radio antena uz jumta aizmugurējās daļas un harmoniski integrētas riteņu arkas… Jaunais Sandero tā mūsdienīgo stilu pasvītro ik detaļā.
New Dacia SANDERO

… no aizmugures.

Jaunais Y formas aizmugurējo lukturu dizains un no jauna izveidotais bampers ar iebūvētu bagāžas nodalījuma pārsega atvēršanas pogu jauno Sandero apvelta ar modernu un respektablu stilu.
New Dacia SANDERO

Komforts pirmajā vietā!

Vēl vairāk komforta, sēžot priekšējos sēdekļos, vēl vairāk vietas pasažieriem plecu un ceļgalu augstumā, daudzi sīklietu glabāšanas nodalījumi un ietilpīgs bagāžnieks… Ceļot jaunajā Sandero ir īsta bauda!
New Dacia SANDERO

Augstas kvalitātes izpildījums

Instrumentu panelis ar hromētu ietvaru, satīna efekts durvju rokturu un slēdžu apdarē, priekšējā paneļa un durvju paneļu auduma apdare… Jaunais Sandero apzinās, cik svarīga ir katra detaļa.

APRĪKOJUMS

VIENKĀRŠA LIETOŠANA UN UNIVERSĀLUMS

KOMFORTS

New Dacia SANDERO

No jauna projektēts priekšējais panelis

Jaunā veidā organizētais instrumentu panelis vienuviet apvieno visas svarīgākās jaunā Sandero vadības ierīces.
New Dacia SANDERO

Stūres regulēšana

Izmantojot jauno funkciju, jūs ar vienu vienkāršu kustību varat noregulēt stūresrata pozīciju augstumā un dziļumā, tā sev jaunajā Sandero nodrošinot optimālu sēdpozīciju.
New Dacia SANDERO

Optimāls termiskais komforts

Ceļojumā laikā kontrolējiet salona gaisa temperatūru un izbaudiet optimālu komfortu, pateicoties automātiskajai gaisa kondicionēšanas sistēmai.

PLAŠS SALONS

New Dacia SANDERO

Komfortabla telpa pasažieriem

Pateicoties vēl plašākai telpai plecu līmenī salona priekšējā daļā, kā arī lielākai vietai ceļgaliem aizmugurē, brauciens ar jauno Sandero sniegs simtprocentīgu komfortu visiem pasažieriem.
New Dacia SANDERO

Praktiski glabāšanas nodalījumi

Mobilais telefons, atslēgas, brilles, maks… Iekārtojiet savu ikdienas dzīvi, izmantojot daudzos glabāšanas nodalījumus, kas izvietoti jaunā Sandero centrālajā konsolē.
New Dacia SANDERO

Ietilpīgs bagāžas nodalījums

Šaubāties, cik daudz bagāžas varēsiet paņemt līdzi? Ar jaunā Sandero ietilpīgo bagāžas nodalījumu jūs varat doties ceļā, mierīgi ņemot līdzi visu, kas var būt nepieciešams.

TEHNOLOĢIJA

New Dacia SANDERO

Elektriskais stūres pastiprinātājs

Izbaudiet vieglāku manevrēšanu un jūtieties drošāk pie stūres, pateicoties elektriskajam stūres pastiprinātājam.
New Dacia SANDERO

Diožu tuvās gaismas lukturi

Lai nodrošinātu optimālu redzamību gan dienā, gan naktī jebkuros braukšanas apstākļos, jūsu jaunā Sandero Stepway diožu lukturi ieslēgsies automātiski. Savukārt logu tīrītāju automātiskās darbības režīms auto vadīšanu padarīs vienkāršāku.
New Dacia SANDERO

Keyless Entry

Atslēdziet automobili un iedarbiniet dzinēju ar Keyless Entry karti.

MULTIVIDE

MODERNAS TEHNOLOĢIJAS

New Dacia SANDERO

Media Nav*

Iegūstiet visu nepieciešamo informāciju lielajā 8 collu ekrānā ar viedtālruņa replicēšanas funkciju, acis paturot uz ceļa. Tālrunis, radio, GPS navigācija, multivide... Pieslēdziet viedtālruni, izmantojot Bluetooth® vai audio un USB ligzdas. Izbaudiet augstas kvalitātes skaņu ar 6 iebūvētajiem skaļruņiem.
New Dacia SANDERO

Media Display*

Pateicoties piekļuvei jūsu iecienītajām lietotnēm lielajā 8 collu skārienjutīgajā ekrānā ar viedtālruņa replicēšanas funkciju, ceļojiet jūsu mīļākās mūzikas ritmā, skanējumu nodrošinot 4 iebūvētajiem skaļruņiem.
New Dacia SANDERO

Media Control un lietotne Dacia Media Control

Pateicoties jaunajai multivides sistēmai Media Control ar radio un tālruņa pieslēgšanu ar Bluetooth®, jūs varat kontrolēt audio sistēmu ar stūresrata slēdžiem. Lai pie stūres būtu vēl ērtāk, lietotne Dacia Media Control ļauj ērti piekļūt iecienītākajai navigācijas sistēmai mobilajā tālrunī un ekrānā parāda radio saskarni. Priekšējās durvīs ir iebūvēti 2 skaļruņi.
* Savietojams ar Android Auto™ un Apple CarPlay™.   

DROŠĪBAS SISTĒMAS UN BRAUKŠANAS PALĪGI

TAS JUMS IR PATS SVARĪGĀKAIS!


GABARĪTA IZMĒRI

OPTIMĀLA IZMĒRA KOMPAKTAIS AUTOMOBILIS


Atklājiet līdzīgus modeļus

Similar models

Jaunais DUSTER

Similar models

LODGY