Dacia Logan priekšrocības

Pateicoties jaunajam ārējam dizainam un atjauninātam salona apdares izpildījumam, Dacia Logan ir īsti mūsdienīga automašīnu, kas nodrošina dinamiku un komfortu par vislabāko cenu.

Interjers

Viss labākais tavai ģimenei

Mūsdienīgs un ērts interjers

Rūpīgi izstrādāts, ērts interjers, jauns, daudz mūsdienīgāks un ērtāks salons, jauna centrālā konsole ar jaunu apdari, jauns 4-spieķu stūres rats ar hromētiem, matētiem akcentiem… jaunās Dacia Logan interjers neapšaubāmi kļuvis vēl izsmalcinātāks un harmoniskāks. Izjūti baudījumu no pirmā brīža. Patiesi iespaido!

*Atkarībā no versijas

Ērts un plašs salons

Jaunajā Dacia Logan pietiks vietas visai ģimenei. Piecas ērtas sēdvietas un daudzi nodalījumi mantu glabāšanai un liels bagāžas nodalījums atbilst ikdienas vajadzībām un dodoties atvaļinājumā. Nolokāms aizmugures sēdeklis attiecībā 2/3-1/3* ļauj mainīt salona konfigurāciju un palielināt bagāžnieka apjomu, ietilpinot tajā visu,kas nepieciešams.

*Atkarībā no versijas

Dizains

Viss tavai labsajūtai


Komforts

Viss tavam komfortam


Tehnoloģijas un multimediji

Ērtāka automašīnas lietošana


MEDIA NAV Evolution - multimediju sistēma

Vienkārša un intuitīvi vadāma multimediju sistēma MEDIA NAV Evolution* ar lielu 7-collu (18 cm) skārienjutīgu ekrānu kurš sevī ietver navigāciju, radiouztvērēju, Jack un USB, Bluetooth®, kas ļauj klausīties mūziku straumēšanas režīmā. Tālvadības pults novietota zem stūres rata, bet sistēmu papildina 4 skaļruņi.

*Atkarībā no versijas

Dacia Plug&Radio*

Multimediju sistēma Dacia Plug&Radio, kurā ir ietverts radiouztvērējs ar lielu ekrānu, vadības pults, kas uzstādīts pie stūres rata, uz magnetolas paneļa novietotie USB un Jackligzdas, kā arī Bluetooth®. Bluetooth® tehnoloģija ļauj, no vienas puses, sarunāties pa telefonu, neizmantojot rokas, sinhronizējot telefona grāmatu un zvanu vēsturi, no otras puses, straumēšanas režīmā klausīties iemīļoto mūziku no portatīvajiem pleijeriem caur 4 automašīnas skaļruņiem.

*Atkarībā no versijas

Drošība

Ceļo droši

Atklājiet sev līdzīgus modeļus

Similar models

SANDERO

SĀKOT NO 8 640 €
Similar models

DUSTER

SĀKOT NO 11 810 €
Similar models

LODGY

SĀKOT NO 14 340 €