Dacia Lodgy priekšrocības

Novērtē ģimenes minivena Dacia Lodgy praktiskumu. Plašajā Dacia Lodgy komfortabli var izvietoties 5 vai 7 pasažieri. Novērtē tā uzticamību!

Iekšējā telpa

Plašs salons

Dacia Lodgy piedāvā plašu salonu. 7 pilna izmēra sēdekļi * un rekordliela vieta 3. rindā ceļu augstumā. Gan vadītājs, gan visi pasažieri, kas ceļo ģimenes minivenā Lodgy, var baudīt komfortu, brīvību un justies kā mājās...

* Atkarībā no versijas.

Kravas telpa

Dacia Lodgy piemērojas jūsu vēlmēm

Bagāžas nodalījuma tilpumu var palielināt, pateicoties nolokāmam 2. rindas sēdeklim 1/3-2/3 dalījumā*. 2 sēdvietu konfigurācijā, nolokot vai demontējot trešās rindas sēdekļus, iekraušanas tilpumu iespējams palielināt līdz 2 617 dm³ (207 dm³ 7 sēdvietu variantā). Zems iekraušanas slieksnis ir ērts, pārvadājot lielizmēra priekšmetus, bet nodalījumu apjoms mantu glabāšanas salonā sasniedz 30 litrus*.

* Atkarībā no versijas.

Un vēl vairāk

Atklāj Dacia Lodgy stiprās puses


Ārējais dizains

Minivens ģimenes ceļojumiem

Dacia Lodgy ārējam dizainam piemīt solīdums, bet salons ir īpaši ietilpīgs. Virsbūves priekšdaļā izvietoti Dacia jaunās identitātes raksturīgie elementi. Individualitāti uzsver arī radiatora reste, izteiksmīgie buferi, plati priekšējie un aizmugurējie lukturi.

Interjers

Plašs un ērts interjers


Tehnoloģijas

Labi aprīkots


Uzticamība un drošība

Drošs ceļojums

Atklājiet sev līdzīgus modeļus

Similar models

DUSTER

SĀKOT NO 11 810 €
Similar models

DOKKER

SĀKOT NO 12 620 €
Similar models

LOGAN

SĀKOT NO 8 360 €