JAUNAIS DACIA SANDERO STEPWAY


DIZAINS

MŪSDIENĪGS UN UZTICAMS KROSOVERS

Iespaidīgs siluets, taisnas un horizontālas līnijas, jaunas Y formas diožu lukturu gaismas līnijas un liels klīrenss… Jaunais Dacia Sandero Stepway piedāvā pilnībā atjaunotu dizainu, kas akcentē tā krosovera stilu. Komfortablais interjers jūs uzņems ar daudzfunkcionālu telpu, kurā jūs varēsiet doties neaizmirstamos piedzīvojumos.

INTUITĪVA LIETOŠANA, PRAKTISKUMS UN KOMFORTS

KOMFORTS UN UNIVERSĀLUMS Praktisks pielietojums
Pateicoties modernajam aprīkojumam, jūs ar jauno Sandero Stepway varat gūt prieku ik braucienā! Karte, kas nodrošina bezatslēgas piekļuvi, centrālais elkoņu balsts ar glabāšanas nodalījumu un automātiskā stāvbremze – tie ir risinājumi, no kuru sniegtajām ērtībām nav iespējams atteikties.

Ar Sandero Stepway palielināto klīrensu jums būs pa spēkam jebkurš ceļš un maršruts. Vai nepieciešams pārvest kravu? Tad izmantojiet daudzfunkcionālo bagāžas nodalījumu, kas kļūst vēl plašāks, ja noloka aizmugurējo sēdekļu atzveltnes, vai iegūstiet vairāk vietas, liekot lietā jumta reliņus.  
DROŠĪBAS SISTĒMAS UN BRAUKŠANAS PALĪGI Tas jums ir pats svarīgākais!
Neatkarīgi no tā, vai braucat pilsētā vai pa autošoseju, saglabājiet mieru pie jūsu jaunā Sandero Stepway stūres, pateicoties mūsdienīgajam drošības aprīkojumam: 

Aktīvā avārijas bremzēšanas sistēma (AEBS)
E-call sistēma (ārkārtas izsaukums)
Palīgs parkošanai uz priekšu un atpakaļgaitā, atpakaļskata kamera
Aklo zonu kontroles sistēma
Palīgsistēma kustības uzsākšanai pret kalnu
Automātiskā stāvbremze
Ātruma regulators-ierobežotājs
Elektriskais stūres pastiprinātājs
MULTIVIDE Mūsdienīgas tehnoloģijas
Saņemiet visu nepieciešamo informāciju lielajā 8 collu centrālajā ekrānā, nenovēršoties no ceļa: izmantojiet viedtālruņa replikācijas funkciju un multivides sistēmu Media Control, kas ir saderīga ar Android Auto ™ un Apple CarPlay ™. Tālrunis, radio, GPS, multivide... Pieslēdziet jūsu tālruni, izmantojot Bluetooth®, USB pieslēgvietu vai audio ligzdu.

EKONOMISKI DZINĒJI

Divējāds ieguvums! Samaziniet degvielas patēriņu un tehnisko apkopju izdevumus, pateicoties mūsu dzinējiem, kas piemēroti jūsu ikdienas vajadzībām.
LPG
TCe 100 LPG
LPG: pareizā izvēle jūsu Dacia!
Jaunais Dacia Sandero Stepway tagad ir pieejams ar divu degvielu – benzīna un sašķidrinātās gāzes – dzinēju. Pārbaudītais un viegli lietojamais risinājums, kas uzstādīts jau automobiļa izgatavošanas laikā, būdams izdevīgs lietošanā un par pieņemamu cenu, nodrošinās degvielas izdevumu ietaupījumu un samazinās CO2 izmešus. Un tas vēl nav viss! Pateicoties turbokompresoram un 100 ZS jaudai, ar sašķidrināto gāzi darbināmais dzinējs ne tikai ietaupīs, bet arī sniegs braukšanas prieku.
Benzīns
Pateicoties benzīna dzinējam, kas aprīkots ar sīko daļiņu filtru un atbilst Euro6 normai, jaunais Sandero Stepway nodrošina komfortablu braukšanu un vienlaikus arī saudzīgāku attieksmi pret vidi.
TCe 90 FAP
Absolūti universāls
3 cilindru jaunākās paaudzes dzinējs ar turbokompresoru un 90 ZS jaudu ir aprīkots ar manuālo pārnesumkārbu. Tas garantē zemu degvielas patēriņu un CO2 izmešus, vienlaikus sniedzot īstu braukšanas baudu. Turklāt, lai ekspluatācija būtu vēl ekonomiskāka, dzinēja gāzu sadales mehānisma piedziņā ir izmantota ķēde, kas ļauj vēl vairāk samazināt tēriņus par tehniskajām apkopēm.
TCe 90 CVT FAP
Komfortablai braukšanai
Izbaudiet līganu un patīkamu braukšanu! 3 cilindru dzinējs ar turbokompresoru un 90 ZS jaudu ir aprīkots ar jaunas paaudzes 'divu pedāļu' automātisko CVT transmisiju. Tas nodrošina plūdenu kustības uzsākšanu un pārnesumu pārslēgšanu, kā arī elastību paātrinājuma laikā.
ScE 65 FAP
Ekonomiskais
Mūsdienīgais un ekonomiskais trīscilindru dzinējs ar 65 ZS jaudu ir aprīkots ar manuālo pārnesumkārbu. Tā izstrādes pamatā tika likts mērķis optimizēt braukšanu pilsētas robežās. Ķēdes izmantošana gāzu sadales mehānismā arīdzan ļauj samazināt tehnisko apkopju izmaksas, vēl vairāk akcentējot tā priekšrocības.

GABARĪTA IZMĒRI