Dacia Sandero priekšrocības

Vai vēlies automašīnu, kas atbilst tavām vēlmēm un ir labs pavadonis ikdienā? Dacia Sandero ir radīts tavai ērtībai.

Ārējais izskats un salona dizains

Ļaujies valdzinājumam

Vēl mūsdienīgāks un pievilcīgāks dizains

Jaunā Dacia Sandero ir stilīga, mūsdienīga automašīna. Plūstošas līnijas, izteiksmīgs reljefs, hromēta radiātora režģis, jauna, moderna virsbūves krāsa Brown Vision, jauni dizaina priekšējie un aizmugurējie lukturi, jauni lietie diski un riteņu dekoratīvās uzlikas piešķir automašīnai vēl dinamiskāku un mūsdienīgāku izskatu. Pievilcīga no pirmā acu skatiena!

Rūpīgi izstrādāts salons

Jaunā Dacia Sandero Stepway ir pārveidojusies gan ārēji, gan iekšēji. Mūsdienīgs tapsējums, jaunas gaisa ieplūdes atveres, pievilcīgs centrālais panelis ar jauniem dekora elementiem, 4-spieķu stūres rats, jauni apdares elementi matēta hroma krāsā…* Mainītais interjers un mūsdienīgais automašīnas dizains tiks pienācīgi novērtēts.

*Atkarībā no versijas

Plašs un ērts interjers

Apsēdies pie stūres un izbaudi jauno plašo interjeru: ar piecām pilnizmēra vietām un ietilpīgu bagāžas nodalījumu, vienu no lielākajiem savā segmentā. Automašīnas salons ir aprīkots ar daudziem funkcionāliem risinājumiem: nolokāmi aizmugures sēdekļi, sadalīti proporcijās 1/3-2/3, jauni, pārdomāti mantu glabāšanas nodalījumi, viegli pieejami visai ģimenei... Mēs esam padomājuši par visu, lai atvieglotu tavu ikdienu pie stūres. Tavā priekšā ir ideālā pilsētas automašīna, kas pavadīs tevi ik dienu, nodrošinot optimālu komforta līmeni, neatkarīgi no tā, vai brauc viens vai kopā ar pasažieriem.

Komforts

Vēl lielāks un labāks par to pašu cenu


Tehnoloģijas un multimediji

Atvieglos automašīnas vadīšanu


MEDIA NAV Evolution - multimediju sistēma

Vienkārša un intuitīvi vadāma multimediju sistēma MEDIA NAV Evolution* ar lielu 7-collu (18 cm) skārienjutīgu ekrānu kurš sevī ietver navigāciju, radiouztvērēju, Jack un USB, Bluetooth®, bet sistēmu papildina 4 skaļruņi.

*Atkarībā no versijas

Dacia Plug&Radio*

Multimediju sistēma Dacia Plug&Radio, kurā ir ietverts radiouztvērējs ar lielu ekrānu, vadības pults, kas uzstādīts pie stūres rata, uz magnetolas paneļa novietotie USB un Jackligzdas, kā arī Bluetooth®. Bluetooth® tehnoloģija ļauj, no vienas puses, sarunāties pa telefonu, neizmantojot rokas, sinhronizējot telefona grāmatu un zvanu vēsturi, no otras puses, straumēšanas režīmā klausīties iemīļoto mūziku no portatīvajiem pleijeriem caur 4 automašīnas skaļruņiem.

*Atkarībā no versijas

Drošība

Ceļo droši

Atklājiet sev līdzīgus modeļus

Similar models

DUSTER

SĀKOT NO 11 810 €
Similar models

LOGAN

SĀKOT NO 8 360 €
Similar models

LODGY

SĀKOT NO 14 340 €