Dacia Sandero Stepway priekšrocības

Dacia Sandero Stepway ir radīts tavai ērtībai. Apvidus mašīnas ārējais dizains un ceļotāja stils tev iepatiksies jau no pirmā acu uzmetiena.

Ārējais izskats un salona dizains

Pievilcīga no pirmā acu skatiena

Vēl izteiktāks apvidus auto stils

Jaunais Sandero Stepway ir ieguvis augstāku līmeni. Jaunā modeļa apvidus stilu akcentē tipiskā SUV konstrukcija. Jauns, daudz raksturīgāks, hromēts radiatora režģis, palielināts klīrenss, matēta hroma krāsas aizsarguzlikas uz priekšējā un aizmugures bampera, melni moldingi, kas aizsargā spārnus un sliekšņus, hromēts izpūtēja uzgalis, miglas lukturi, jumta sliedes bagāžnieka uzstādīšanai... Tas viss padara automašīnu vēl dinamiskāku un mūsdienīgāku.

Plašs un ērts interjers

Apsēdies pie stūres un izbaudi jauno plašo interjeru: ar piecām pilnizmēra vietām un ietilpīgu bagāžas nodalījumu, vienu no lielākajiem savā segmentā. Automašīnas salons ir aprīkots ar daudziem funkcionāliem risinājumiem: nolokāmi aizmugures sēdekļi, sadalīti proporcijās 1/3-2/3, jauni, pārdomāti mantu glabāšanas nodalījumi, viegli pieejami visai ģimenei... Mēs esam padomājuši par visu, lai atvieglotu tavu ikdienu pie stūres. Tavā priekšā ir ideālā pilsētas automašīna, kas pavadīs tevi ik dienu, nodrošinot optimālu komforta līmeni, neatkarīgi no tā, vai brauc viens vai kopā ar pasažieriem.

Rūpīgi izstrādāts salons

Jaunā Dacia Sandero Stepway ir pārveidojusies gan ārēji, gan iekšēji. Mūsdienīgs tapsējums, jaunas gaisa ieplūdes atveres, pievilcīgs centrālais panelis ar jauniem dekora elementiem, 4-spieķu stūres rats, jauni apdares elementi matēta hroma krāsā…* Mainītais interjers un mūsdienīgais automašīnas dizains tiks pienācīgi novērtēts.

*Atkarībā no versijas

Komforts

Vēl lielāks un labāks par to pašu cenu.


Tehnoloģijas un multimediji

Atvieglos automašīnas vadīšanu

MEDIA NAV Evolution - multimediju sistēma

Vienkārša un intuitīvi vadāma multimediju sistēma MEDIA NAV Evolution* ar lielu 7-collu (18 cm) skārienjutīgu ekrānu kurš sevī ietver navigāciju, radiouztvērēju, Jack un USB, Bluetooth®, bet sistēmu papildina 4 skaļruņi.

*Atkarībā no versijas

Dacia Plug&Radio*

Multimediju sistēma Dacia Plug&Radio, kurā ir ietverts radiouztvērējs ar lielu ekrānu, vadības pults, kas uzstādīts pie stūres rata, uz magnetolas paneļa novietotie USB un Jackligzdas, kā arī Bluetooth®. Bluetooth® tehnoloģija ļauj, no vienas puses, sarunāties pa telefonu, neizmantojot rokas, sinhronizējot telefona grāmatu un zvanu vēsturi, no otras puses, straumēšanas režīmā klausīties iemīļoto mūziku no portatīvajiem pleijeriem caur 4 automašīnas skaļruņiem.

*Atkarībā no versijas

Drošība

Ceļo droši

Atklājiet sev līdzīgus modeļus

Similar models

DUSTER

SĀKOT NO 11 810 €
Similar models

LOGAN

SĀKOT NO 8 360 €
Similar models

LODGY

SĀKOT NO 14 340 €