DACIA SPRING CARGO


SPRING CARGO PIEGĀDEI PILSĒTĀ
Dacia Spring Cargo versija ir paredzēta profesionāļiem. 100% elektriskais Spring Cargo piedāvā utilitāra pilsētas transportlīdzekļa priekšrocības.         

Iespaidīgi praktisks: pasažieru telpa un kravas nodalījums pilnībā atbilst biznesa un kravu pārvadājumu vajadzībām. Kravas nodalījums ir atbilstoši aprīkots: plastmasas grīdas aizsardzība, četri stiprinājumu gredzeni un braucēju drošībai paredzēta režģa starpsiena.

Kravas nodalījums ir 1172 mm garš, tā ietilpība ir 1000 litri un kravnesība 358 kg. Pietiekami, lai veiksmīgi tiktu galā ar ikdienas uzdevumiem.

Bluetooth® radio, USB pieslēgvieta un tālruņa turētājs, kā arī manuāli vadāma gaisa kondicionēšanas sistēma ietilpst standarta aprīkojumā. Āŗējiem durvju rokturiem un spoguļu korpusiem ir melns pārklājums, kas nodrošina optimālu izturību. Spring Cargo ir uzticams utilitārs transportlīdzeklis ar mūsdienīga pilsētas automobiļa izskatu.  

IZMĒRI

NOBRAUKUMA REZRVE
Dacia Spring nodrošina nobraukumu līdz 230 km WLTP* kombinētajā ciklā un līdz 305 km WLTP pilsētas ciklā. Pilnībā uzlādējot kompakto akumulatoru (26,8 kWh) ar Spring pilsētā var braukt veselu nedēļu!   
UZLĀDE
Brauciena laikā izmantojiet pārtraukumu, lai uzlādētu savu Dacia Spring. Nepietiek laika? Ātrās uzlādes stacijā ar līdzstrāvas lādētāju (papildaprīkojums) jūs uzlādēsiet akumulatoru līdz 80% mazāk nekā stundas laikā.

Mājās ir nepieciešama tikai parastā rozete! Dodat priekšroku ātrai uzlādei? Uzstādiet Wallbox ierīci, lai uzlādētu automobili mazāk nekā 5 stundās.