Dacia Spring

Spring

100% ELEKTRISKAIS PILSĒTAS AUTO
5 GADU VAI 100 000 KM GARANTIJA*

100% ELEKTRISKS PILSĒTAS AUTOMOBILIS

Dacia Spring izceļas ar apvidus auto izskatu, kas apvienots ar 100% elektrisko piedziņu. Uzticīgs Dacia zīmola DNS, šis pilsētas automobilis jums dāvās jaunu braukšanas prieku ikdienas maršrutos.

SNIEDZAMĪBA UN UZLĀDE

VIENKĀRŠI ELEKTRISKS

SNIEDZAMĪBA
Droša sniedzamība
Dacia Spring piedāvā līdz 230 km lielu nobraukuma rezervi WLTP kombinētajā ciklā* un 305 km sniedzamību WLTP City ciklā. Pilnībā uzlādēta kompaktā baterija (27,4 kWh) ļauj braukt pa pilsētu veselu nedēļu!
* Kombinēto WLTP ciklu veido 57% pilsētas maršrutu, 25% piepilsētas maršrutu un 18% automaģistrāļu.
UZLĀDE
Uzlādējiet jebkur un jebkurā laikā
Izmantojiet pārtraukumu ceļā, lai uzlādētu savu Dacia Spring. Nav laika? Ātrās uzlādes stacijā izmantojiet automobilī iebūvēto līdzstrāvas lādētāju (papildaprīkojums), lai bateriju līdz 80% līmenim uzlādētu nepilnā stundā.
Viss, kas jums nepieciešams mājās, ir sadzīves kontaktligzda! Ja vēlaties ātro uzlādi, uzstādiet Wallbox, un jūsu auto nobraukuma rezerve tiks atjaunota mazāk nekā 5 stundās.

SALONA APRĪKOJUMS

PRAKTISKS IK DIENU

PLAŠS SALONS
Dacia Spring
4 pilnizmēra sēdekļi
Ceļojiet ērti vienatā, divatā, trijatā vai četratā savā Dacia Spring!
Dacia Spring
290 l* bagāžas nodalījuma ietilpība
Dacia Spring piedāvā arī labāko kravnesību savā klasē, pateicoties plašajam bagāžas nodalījumam un salokāmajam aizmugurējam sēdeklim.
Dacia Spring
23,1 l uzglabāšanas nodalījumu ietilpība
Dacia Spring apvieno plašumu un modularitāti, daudzajiem uzglabāšanas nodalījumiem vienmēr esot pa rokai.
* 270 dm3 VDA.
MULTIMEDIJI
Dacia Spring
Media Nav*
Izbaudiet ceļojumu, kamēr jūsu Media Nav sistēma parūpējas par visu pārējo! Tālrunis, radio, multivide, GPS navigācija: viss 7 collu skārienekrānā. Vai vēlaties klausīties mūziku no saviem iecienītākajiem atskaņošanas sarakstiem? Pievienojiet viedtālruni, izmantojot Bluetooth®, USB vai audio ligzdu. Vai vēlaties uzlādēt bateriju? Ļaujiet sevi virzīt uz tuvāko uzlādes punktu.
Dacia Spring
Viedtālruņa replicēšana
Izmantojiet savas iecienītākās lietotnes, nenovēršot acis no ceļa! Pateicoties Android Auto™ un Apple CarPlay™, jūs varat viegli replicēt viedtālruni 7 collu skārienekrānā.
* Savietojams ar Android Auto™ un Apple CarPlay™.
TEHNOLOĢIJAS
Dacia Spring
Režīms Eco
Brauciet 100% elektriski ilgāk, izmantojot Eco režīmu! Automātiski optimizējot dažas automašīnas funkcijas, jūs varat palielināt nobraukuma rezervi.
Dacia Spring
Bremzēšana ar enerģijas atgūšanu
Palieliniet sniedzamību, izmantojot rekuperācijas sistēmu. Jūsu automobiļa baterija atgūs enerģiju, kas rodas palēnināšanās un bremzēšanas laikā. Paildziniet laiku starp uzlādēm!

BRAUKŠANAS UN DROŠĪBAS PALĪGSISTĒMAS

PADARIET SAVUS BRAUCIENUS PATĪKAMUS UN VIEGLUS


GABARĪTA IZMĒRI

OPTIMĀLA IZMĒRA KOMPAKTAIS AUTOMOBILIS


VAIRĀK PAR DACIA SPRING

Atklājiet līdzīgus modeļus
Sandero Stepway
Sandero Stepway
*Garantijas atruna

Piedāvājumā ir iekļauta 5 gadu garantija, tostarp 3 gadu ražotāja garantija ar ierobežojumu līdz 100 000 km un līdz 2 gadiem papildu Formula Non Stop garantija ar ierobežojumu līdz 100 000 km. Sīkāka informācija par pakalpojumu sniegšanas apjomu ir aprakstīta pakalpojumu līguma vispārīgajos noteikumos un nosacījumos, ko sniedz Dacia oficiālais Pārstāvis. Piedāvājums ir pieejams Dacia Financing programmas ietvaros.