New Dacia Spring

Spring

100% ELEKTRISKAIS PILSĒTAS AUTO

100% ELEKTRISKS PILSĒTAS AUTOMOBILIS

Dacia Spring izceļas ar apvidus auto izskatu, kas apvienots ar 100% elektrisko piedziņu. Uzticīgs Dacia zīmola DNS, šis pilsētas automobilis jums dāvās jaunu braukšanas prieku ikdienas maršrutos.

SNIEDZAMĪBA UN UZLĀDE

VIENKĀRŠI ELEKTRISKS

SNIEDZAMĪBA
Droša sniedzamība
Dacia Spring piedāvā līdz 230 km lielu nobraukuma rezervi WLTP kombinētajā ciklā* un 305 km sniedzamību WLTP City ciklā. Pilnībā uzlādēta kompaktā baterija (27,4 kWh) ļauj braukt pa pilsētu veselu nedēļu!
* Kombinēto WLTP ciklu veido 57% pilsētas maršrutu, 25% piepilsētas maršrutu un 18% automaģistrāļu.
UZLĀDE
Uzlādējiet jebkur un jebkurā laikā
Izmantojiet pārtraukumu ceļā, lai uzlādētu savu Dacia Spring. Nav laika? Ātrās uzlādes stacijā izmantojiet automobilī iebūvēto līdzstrāvas lādētāju (papildaprīkojums), lai bateriju līdz 80% līmenim uzlādētu nepilnā stundā.
Viss, kas jums nepieciešams mājās, ir sadzīves kontaktligzda! Ja vēlaties ātro uzlādi, uzstādiet Wallbox, un jūsu auto nobraukuma rezerve tiks atjaunota mazāk nekā 5 stundās.

SALONA APRĪKOJUMS

PRAKTISKS IK DIENU

PLAŠS SALONS
Spring electric
4 pilnizmēra sēdekļi
Ceļojiet ērti vienatā, divatā, trijatā vai četratā savā Dacia Spring!
Spring electric
290 l* bagāžas nodalījuma ietilpība
Dacia Spring piedāvā arī labāko kravnesību savā klasē, pateicoties plašajam bagāžas nodalījumam un salokāmajam aizmugurējam sēdeklim.
New Dacia SANDERO
23,1 l uzglabāšanas nodalījumu ietilpība
Dacia Spring apvieno plašumu un modularitāti, daudzajiem uzglabāšanas nodalījumiem vienmēr esot pa rokai.
* 270 dm3 VDA.
MULTIMEDIJI
Spring electric
Media Nav*
Izbaudiet ceļojumu, kamēr jūsu Media Nav sistēma parūpējas par visu pārējo! Tālrunis, radio, multivide, GPS navigācija: viss 7 collu skārienekrānā. Vai vēlaties klausīties mūziku no saviem iecienītākajiem atskaņošanas sarakstiem? Pievienojiet viedtālruni, izmantojot Bluetooth®, USB vai audio ligzdu. Vai vēlaties uzlādēt bateriju? Ļaujiet sevi virzīt uz tuvāko uzlādes punktu.
Spring electric
Viedtālruņa replicēšana
Izmantojiet savas iecienītākās lietotnes, nenovēršot acis no ceļa! Pateicoties Android Auto™ un Apple CarPlay™, jūs varat viegli replicēt viedtālruni 7 collu skārienekrānā.
* Savietojams ar Android Auto™ un Apple CarPlay™.
TEHNOLOĢIJAS
Spring electric
Režīms Eco
Brauciet 100% elektriski ilgāk, izmantojot Eco režīmu! Automātiski optimizējot dažas automašīnas funkcijas, jūs varat palielināt nobraukuma rezervi.
Spring electric
Bremzēšana ar enerģijas atgūšanu
Palieliniet sniedzamību, izmantojot rekuperācijas sistēmu. Jūsu automobiļa baterija atgūs enerģiju, kas rodas palēnināšanās un bremzēšanas laikā. Paildziniet laiku starp uzlādēm!

BRAUKŠANAS UN DROŠĪBAS PALĪGSISTĒMAS

PADARIET SAVUS BRAUCIENUS PATĪKAMUS UN VIEGLUS


GABARĪTA IZMĒRI

OPTIMĀLA IZMĒRA KOMPAKTAIS AUTOMOBILIS


Atklājiet līdzīgus modeļus
Sandero
Sandero
Sandero Stepway
Sandero Stepway