New Dacia SANDERO Stepway

Jaunais SANDERO Stepway

DIZAINS

MŪSDIENĪGS UN UZTICAMS KROSOVERS

Iespaidīgs siluets, taisnas un horizontālas līnijas, jaunas Y formas diožu lukturu gaismas līnijas un liels klīrenss… Jaunais Dacia Sandero Stepway piedāvā pilnībā atjaunotu dizainu, kas akcentē tā krosovera stilu. Komfortablais interjers jūs uzņems ar daudzfunkcionālu telpu, kurā jūs varēsiet doties neaizmirstamos piedzīvojumos.
New Dacia SANDERO Stepway

Īsts uzticama krosovera stils: no priekšpuses…

Izteiksmīgā virsbūves priekšdaļa, ko akcentē radiatora režģa īpašais dizains un lukturu Y formas gaismas līnijas, pastiprina krosovera raksturu. Tas ir jaunais Sandero Stepway.
New Dacia SANDERO Stepway

… no sāniem…

Palielināts klīrenss, daudzfunkcionālie jumta reliņi, sānu aizsargmoldingi, harmoniski integrētas riteņu arkas, vieglmetāla diski ar dimanta pulējumu… Jaunais Sandero Stepway apvieno stilu un aizsardzību.
New Dacia SANDERO Stepway

… no aizmugures.

Y formas aizmugurējie lukturi, no jauna projektēts bampers ar iebūvētu bagāžas nodalījuma atvēršanas pogu, jauni aizsargmoldingi, radio antena uz jumta aizmugurējās daļas… Jaunais Sandero Stepway ir mūsdienīgs ik detaļā.
New Dacia SANDERO Stepway

Ergonomisks un mūsdienīgs interjers

Panorāmas instrumentu panelis, augstu novietota centrālā konsole ar elkoņu balstu un glabāšanas nodalījumiem, liels 8 collu ekrāns, kas ļauj lasīt informāciju, skatienu neatraujot no ceļa… Brauciet, izbaudot komfortu!
New Dacia SANDERO Stepway

Izpildījums kā dinamikas atspoguļojums

Jauni durvju rokturi, personalizēta apdare Stepway, ieturēti dekoratīvie ieliktņi oranžā krāsā, kas akcentē dinamiku, ekskluzīvas Stepway emblēmas… Jaunais Sandero Stepway izceļas ar īstu mūsdienīgumu.

APRĪKOJUMS

VIENKĀRŠA LIETOŠANA UN UNIVERSĀLUMS

UNIVERSĀLUMS

New Dacia SANDERO Stepway

Modulāri jumta reliņi

Vakardien vajadzēja pārvest velosipēdu, bet šodien jāuzstāda jumta bagāžnieks? Jums nevajag jūsu Sandero Stepway pirkt vairākus jumta stieņu komplektus. Pateicoties atjautīgi veidotajiem modulārajiem jumta reliņiem, ko iespējams pagriezt perpendikulāri, jūs varat viegli un vienkārši pārvadāt dažādus priekšmetus.
New Dacia SANDERO Stepway

Modulārs bagāžas nodalījums

Bieži nepieciešams kaut ko pārvadāt? Pateicoties salokāmam aizmugurējam sēdeklim, izmantojiet vēl lielāku kravas telpu.  
New Dacia SANDERO Stepway

Palielināts klīrenss

Pateicoties palielinātajam klīrensam, ar jauno Sandero Stepway iekarojiet jebkurus ceļus.  

KOMFORTS

New Dacia SANDERO Stepway

Keyless Entry (bezatslēgas piekļuves un dzinēja iedarbināšanas sistēma)

Apnicis kabatās meklēt automašīnas atslēgu? Aizslēdziet vai atslēdziet savu auto, iedarbiniet dzinēju… Ar Keyless Entry karti tas ir vienkārši!
New Dacia SANDERO Stepway

Praktiski glabāšanas nodalījumi

Jaunais Sandero Stepway ir apgādāts ar daudziem praktiskiem glabāšanas nodalījumiem, savukārt papildu telpa elkoņu balsta iekšpusē ļaus vieglāk organizēt ikdienas dzīvi.

TEHNOLOĢIJAS

New Dacia SANDERO Stepway

Diožu tuvās gaismas lukturi

Lai nodrošinātu optimālu redzamību gan dienā, gan naktī jebkuros braukšanas apstākļos, jūsu jaunā Sandero Stepway diožu lukturi ieslēgsies automātiski. Savukārt logu tīrītāju automātiskās darbības režīms auto vadīšanu padarīs vienkāršāku.
New Dacia SANDERO Stepway

Automātiskā stāvbremze

Vēl vairāk komforta un funkcionalitātes, pateicoties automātiskajai stāvbremzei.

MULTIVIDE

MODERNAS TEHNOLOĢIJAS

New Dacia SANDERO Stepway

Media Nav*

Iegūstiet visu nepieciešamo informāciju lielajā 8 collu ekrānā ar viedtālruņa replicēšanas funkciju, acis neatraujot no ceļa. Tālrunis, radio, GPS navigācija, multivide... Pieslēdziet viedtālruni, izmantojot Bluetooth® vai audio un USB ligzdas. Izbaudiet augstas kvalitātes skaņu ar 6 iebūvētajiem skaļruņiem.
New Dacia SANDERO Stepway

Media Display*

Pateicoties piekļuvei jūsu iecienītajām lietotnēm lielajā 8 collu skārienjutīgajā ekrānā ar viedtālruņa replicēšanas funkciju, ceļojiet jūsu mīļākās mūzikas ritmā, skanējumu nodrošinot 4 iebūvētajiem skaļruņiem.
New Dacia SANDERO Stepway

Media Control un lietotne Dacia Media Control

Pateicoties jaunajai multivides sistēmai Media Control ar radio un tālruņa pieslēgšanu ar Bluetooth®, jūs varat kontrolēt audio sistēmu ar stūresrata slēdžiem. Lai pie stūres būtu vēl ērtāk, lietotne Dacia Media Control ļauj ērti piekļūt iecienītākajai navigācijas sistēmai mobilajā tālrunī un ekrānā parāda radio saskarni. Priekšējās durvīs ir iebūvēti 2 skaļruņi.
* Savietojams ar Android Auto™ un Apple CarPlay™.   

DROŠĪBAS SISTĒMAS UN BRAUKŠANAS PALĪGI

TAS JUMS IR PATS SVARĪGĀKAIS!


GABARĪTA IZMĒRI

OPTIMĀLA IZMĒRA KROSOVERS


Atklājiet līdzīgus modeļus

Similar models

Jaunais DUSTER

Similar models

LODGY