Dacia Jogger

Jogger

JAUNRADĪTS 7 VIETĪGAIS ĢIMENES AUTO
5 GADU VAI 100 000 KM GARANTIJA*

SEPTIŅVIETĪGS ĢIMENES AUTOMOBILIS, KURĀ IR PĀRDOMĀTS PILNĪGI VISS

Dacia Jogger izceļas ar unikālu daudzpusību, apvienojot universāļa gabarītus, minivena salona plašumu un SUV priekšrocības.
Dacia Jogger
Ģimenes automobilis ar pievilcīgu dizainu
Dacia markai raksturīgo izliekumu elegance apvienojumā ar izcilu universālumu jo īpaši spilgti izpaužas Extreme Edition versijā.
Dacia Jogger
Telpas meklējumos
Ērtības, ko sniedz lielais bagāžas nodalījums, ietilpīgās uzglabāšanas vietas un 64 Dacia Jogger salona konfigurācijas, jūs pavadīs ik braucienā.
Dacia Jogger
Labākais no Dacia
Dacia Jogger piedāvā labākās Dacia tehnoloģijas. Jaunās paaudzes braukšanas palīgsistēmas garantē drošību un padara ikdienas braucienus daudz vienkāršākus un vieglākus.
Dacia Jogger
Jums patiks tālie braucieni
Ceļojiet maksimāli ērti! Izmantojiet savas iecienītākās lietotnes tieši 8 collu skārienekrānā, nenovēršot skatienu no ceļa.

PLAŠAS KONFIGURĒŠANAS IESPĒJAS

Dacia Jogger ir pieejams ar 5 vai 7 ērtiem sēdekļiem un piedāvā perfektu komforta un daudzpusības apvienojumu! Plānojiet savus braucienus tā, kā jums ērtāk, un izmantojiet plašās salona konfigurēšanas iespējas.
7 sēdvietas
CEĻOJIET KOPĀ AR ĢIMENI
Izbaudiet komfortu, ceļojot kopā ar ģimeni vai draugiem, pateicoties 7 ērtām sēdvietām. Aizmugurē jūsu pasažieriem būs pietiekami daudz vietas  gan 2., gan 3. rindā. Dacia Jogger septiņvietīgā versija pielāgosies jūsu vēlmēm! Ja nepieciešams, demontējiet 3. sēdekļu rindu un izmantojiet ietilpīgu bagāžas nodalījumu, ņemot līdzi visu nepieciešamo.
5 sēdvietas
BRAUCIET PRAKTISKI
Dacia Jogger salonā ērti iekārtosies 5 braucēji. Papildus daudzajiem uzglabāšanas nodalījumiem jūsu rīcībā ir ietilpīgs bagāžas nodalījums, kas, nolokot aizmugurējos sēdekļus, nodrošina 1819 litru tilpumu.

APRĪKOJUMS

DAUDZVEIDĪBA IZVĒLĒ

KOMFORTS UN TELPA
Dacia Jogger
Modulāri jumta reliņi
Atpūta ar ģimeni? Sportiska nedēļas nogale? Nekādu ierobežojumu! Piestipriniet savu ekipējumu tieši jumta reliņiem vai uzstādiet jumta bagāžnieku ar vienu rokas kustību. Aiziet!
Dacia Jogger
24 litru tilpums uzglabāšanai
Dacia Jogger ir brīnišķīgs piemērs tam, cik draudzi praktiski uzglabāšanas nodalījumi var būt pieejami pilnīgi visiem pasažieriem.
Dacia Jogger
Bīdāmi galdiņi
Mēs esam parūpējušies par visu pasažieru ērtībām! Telpu salona aizmugurē jūs varat iekārtot atbilstoši savām vajadzībām, to aprīkojot, piemēram, ar bīdāmiem galdiņiem.
MULTIMEDIJI

LAI KURU VERSIJU JŪS IZVĒLĒTOS, DACIA JOGGER PIEDĀVĀS MODERNAS MULTIMEDIJU FUNKCIJAS!

Dacia Jogger
Media Control
Media Control sistēma, kas aprīkota ar dokstaciju jūsu viedtālrunim, integrētu 3,5 collu ekrānu vadītājam, vadības rīkiem uz stūresrata un diviem skaļruņiem, padarīs jūsu braucienus vieglākus un patīkamākus. Paplašiniet savas iespējas, pieslēdzot jūsu viedtālruni ar Bluetooth® starpniecību, un izmantojiet Dacia Media Control lietotni. Iegūstiet parocīgu piekļuvi navigācijai un savai iecienītajai mūzikai!
Dacia Jogger
Media Display
Brauciet tālāk, izmantojot Media Display. 4 skaļruņi un lielais 8 collu skārienekrāns garantē perfektu visu iebūvēto funkciju pārskatu. Intuitīvā saskarne ir saderīga ar Bluetooth®, kā arī Android AutoTM un Apple CarPlayTM.
Dacia Jogger
Media Nav
Radio, multimediji, Android AutoTM un Apple CarPlayTM saderība pislēdzot tālruni ar USB kabeli ... Izbaudiet vēl augstāku skaņas kvalitāti, klausoties savu iecienīto mūziku, skanējumu nodrošinot 6 skaļruņiem. Būtiskajam aprīkojumam esam pievienojuši arī borta navigācijas sistēmu. Media Nav ir viss, kas nepieciešams jūsu ceļojumiem!
TEHNOLOĢIJAS
Dacia Jogger
LED tuvās gaismas
Jūsu drošība ir mūsu prioritāte! Lai kādi būtu braukšanas apstākļi, Dacia Jogger lukturi ieslēgsies automātiski, nodrošinot optimālu redzamību.
Dacia Jogger
Elektriskā stāvbremze
Vieglāk lietojama, elektriskā stāvbremze ikdienas braucienus padara vienkāršākus un ērtākus.
Dacia Jogger
Keyless Entry karte
Atvērt Dacia Jogger durvis vai iedarbināt tā dzinēju ir vienkāršāk par vienkāršu. Tikai ielieciet bezatslēgas piekļuves karti savā kabatā vai somiņā.

DROŠĪBAS UN BRAUKŠANAS PALĪGSISTĒMAS

BRAUCIET BEZ RAIZĒM


GABARĪTA IZMĒRI

PIEMĒROTA IZMĒRA ĢIMENES AUTO


VAI ESAT GATAVI BRAUKT AR DACIA JOGGER?

Atklājiet līdzīgus modeļus
Sandero Stepway
Sandero Stepway
*Garantijas atruna

Piedāvājumā ir iekļauta 5 gadu garantija, tostarp 3 gadu ražotāja garantija ar ierobežojumu līdz 100 000 km un līdz 2 gadiem papildu Formula Non Stop garantija ar ierobežojumu līdz 100 000 km. Sīkāka informācija par pakalpojumu sniegšanas apjomu ir aprakstīta pakalpojumu līguma vispārīgajos noteikumos un nosacījumos, ko sniedz Dacia oficiālais Pārstāvis. Piedāvājums ir pieejams Dacia Financing programmas ietvaros.
Reprezentatīvais piemērs. Dacia Leasing aprēķins veikts Dacia Jogger. Gada procentu likme (GPL) ir 2,57%, pieņemot, ka automašīnas pirkuma maksa ir 16 490 €, ieskaitot PVN 21% apmērā, operatīvā līzinga (nomas) periods ir 5 gadi (60 mēneši), pirmā iemaksa ir 2473,49 € (t.i. 15%), komisijas maksa par līzinga līguma sagatavošanu 247,35 € (t.i. 1,5%), fiksētā procentu likme 2%, līzinga perioda beigās automašīnas atlikusī vērtība ir 30,85% un nobraukums 100 000 km. Kopējā atmaksājamā summa (neieskaitot pirmo iemaksu un ieskaitot atlikušo vērtību) ir 15 233,90 €, ieskaitot PVN 21% apmērā. Ikmēneša maksājums 165 €. Klientam ir pienākums noformēt automašīnas KASKO apdrošināšanu. Piemērs ir informatīvs. Finanšu pakalpojumu sniedz Luminor Līzings SIA. Aizņemieties atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt finansējumu! Akcija spēkā līdz 30.04.2024.