Jaunais Dacia Jogger

Jaunais Jogger

JAUNRADĪTS 7 VIETĪGAIS ĢIMENES AUTO
5-AASTANE LAIENDATUD GARANTII JA HOOLDUSKONTROLL*

SEPTIŅVIETĪGS ĢIMENES AUTOMOBILIS, KURĀ IR PĀRDOMĀTS PILNĪGI VISS

Jaunais Dacia Jogger izceļas ar unikālu daudzpusību, apvienojot universāļa gabarītus, minivena salona plašumu un SUV priekšrocības.

Jaunais Dacia Jogger
Ģimenes automobilis ar pievilcīgu dizainu
Dacia markai raksturīgo izliekumu elegance apvienojumā ar izcilu universālumu jo īpaši spilgti izpaužas Extreme Edition versijā.
Jaunais Dacia Jogger
Telpas meklējumos
Ērtības, ko sniedz lielais bagāžas nodalījums, ietilpīgās uzglabāšanas vietas un 64 jaunā Dacia Jogger salona konfigurācijas, jūs pavadīs ik braucienā.
Jaunais Dacia Jogger
Labākais no Dacia
Jaunais Dacia Jogger piedāvā labākās Dacia tehnoloģijas. Jaunās paaudzes braukšanas palīgsistēmas garantē drošību un padara ikdienas braucienus daudz vienkāršākus un vieglākus.
Jaunais Dacia Jogger
Jums patiks tālie braucieni
Ceļojiet maksimāli ērti! Izmantojiet savas iecienītākās lietotnes tieši 8 collu skārienekrānā, nenovēršot skatienu no ceļa.

PLAŠAS KONFIGURĒŠANAS IESPĒJAS

Jaunais Dacia Jogger ir pieejams ar 5 vai 7 ērtiem sēdekļiem un piedāvā perfektu komforta un daudzpusības apvienojumu! Plānojiet savus braucienus tā, kā jums ērtāk, un izmantojiet plašās salona konfigurēšanas iespējas.
7 sēdvietas
CEĻOJIET KOPĀ AR ĢIMENI
Izbaudiet komfortu, ceļojot kopā ar ģimeni vai draugiem, pateicoties 7 ērtām sēdvietām. Aizmugurē jūsu pasažieriem būs pietiekami daudz vietas  gan 2., gan 3. rindā. Jaunā Dacia Jogger septiņvietīgā versija pielāgosies jūsu vēlmēm! Ja nepieciešams, demontējiet 3. sēdekļu rindu un izmantojiet ietilpīgu bagāžas nodalījumu, ņemot līdzi visu nepieciešamo.
5 sēdvietas
BRAUCIET PRAKTISKI
Jaunā Dacia Duster salonā ērti iekārtosies 5 braucēji. Papildus daudzajiem uzglabāšanas nodalījumiem jūsu rīcībā ir ietilpīgs bagāžas nodalījums, kas, nolokot aizmugurējos sēdekļus, nodrošina 1819 litru tilpumu.

APRĪKOJUMS

DAUDZVEIDĪBA IZVĒLĒ

KOMFORTS UN TELPA
Jaunais Dacia Jogger
Modulāri jumta reliņi
Atpūta ar ģimeni? Sportiska nedēļas nogale? Nekādu ierobežojumu! Piestipriniet savu ekipējumu tieši jumta reliņiem vai uzstādiet jumta bagāžnieku ar vienu rokas kustību. Aiziet!
Jaunais Dacia Jogger
24 litru tilpums uzglabāšanai
Jaunais Dacia Jogger ir brīnišķīgs piemērs tam, cik draudzi praktiski uzglabāšanas nodalījumi var būt pieejami pilnīgi visiem pasažieriem.
Jaunais Dacia Jogger
Bīdāmi galdiņi
Mēs esam parūpējušies par visu pasažieru ērtībām! Telpu salona aizmugurē jūs varat iekārtot atbilstoši savām vajadzībām, to aprīkojot, piemēram, ar bīdāmiem galdiņiem.
MULTIMEDIJI

LAI KURU VERSIJU JŪS IZVĒLĒTOS, JAUNAIS DACIA JOGGER PIEDĀVĀS MODERNAS MULTIMEDIJU FUNKCIJAS!

Jaunais Dacia Jogger
Media Control
Media Control sistēma, kas aprīkota ar dokstaciju jūsu viedtālrunim, integrētu 3,5 collu ekrānu vadītājam, vadības rīkiem uz stūresrata un diviem skaļruņiem, padarīs jūsu braucienus vieglākus un patīkamākus. Paplašiniet savas iespējas, pieslēdzot jūsu viedtālruni ar Bluetooth® starpniecību, un izmantojiet Dacia Media Control lietotni. Iegūstiet parocīgu piekļuvi navigācijai un savai iecienītajai mūzikai!
Jaunais Dacia Jogger
Media Display
Brauciet tālāk, izmantojot Media Display. 4 skaļruņi un lielais 8 collu skārienekrāns garantē perfektu visu iebūvēto funkciju pārskatu. Intuitīvā saskarne ir saderīga ar Bluetooth®, kā arī Android AutoTM un Apple CarPlayTM.
Jaunais Dacia Jogger
Media Nav
Radio, multimediji, Android AutoTM un Apple CarPlayTM saderība pislēdzot tālruni ar USB kabeli ... Izbaudiet vēl augstāku skaņas kvalitāti, klausoties savu iecienīto mūziku, skanējumu nodrošinot 6 skaļruņiem. Būtiskajam aprīkojumam esam pievienojuši arī borta navigācijas sistēmu. Media Nav ir viss, kas nepieciešams jūsu ceļojumiem!
TEHNOLOĢIJAS
Jaunais Dacia Jogger
LED tuvās gaismas
Jūsu drošība ir mūsu prioritāte! Lai kādi būtu braukšanas apstākļi, jaunā Dacia Jogger lukturi ieslēgsies automātiski, nodrošinot optimālu redzamību.
Jaunais Dacia Jogger
Elektriskā stāvbremze
Vieglāk lietojama, elektriskā stāvbremze ikdienas braucienus padara vienkāršākus un ērtākus.
Jaunais Dacia Jogger
Keyless Entry karte
Atvērt jaunā Dacia Jogger durvis vai iedarbināt tā dzinēju ir vienkāršāk par vienkāršu. Tikai ielieciet bezatslēgas piekļuves karti savā kabatā vai somiņā.

DROŠĪBAS UN BRAUKŠANAS PALĪGSISTĒMAS

BRAUCIET BEZ RAIZĒM


GABARĪTA IZMĒRI

PIEMĒROTA IZMĒRA ĢIMENES AUTO


Atklājiet līdzīgus modeļus
Duster
JAUNAIS DUSTER
Sandero Stepway
Sandero Stepway
*Garantijas atruna       

Piedāvājumā ir iekļauta 5 gadu garantija, tostarp 3 gadu ražotāja garantija ar ierobežojumu līdz 100 000 km un līdz 2 gadiem papildu Formula Non Stop garantija ar ierobežojumu līdz 80 000 km. Sīkāka informācija par pakalpojumu sniegšanas apjomu ir aprakstīta pakalpojumu līguma vispārīgajos noteikumos un nosacījumos, ko sniedz Dacia oficiālais Pārstāvis. Piedāvājums ir pieejams Dacia Financing programmas ietvaros.