Dacia Logan MCV priekšrocības

Mūsdienīgs un praktisks universālis.

Interjers

Iekārtojies ērtāk!

Daudz vietas visiem un visam!

Ļoti plašā Jaunā Dacia Logan MCV izceļas ar savu neticamo potenciālu. Vari pārvadāt visu ko vēlies. Piecas pilnizmēra vietas nodrošinās maksimālu komfortu visai ģimenei, bet salona konfigurācijas maiņa atvieglos sadzīvi. Nolokāms aizmugures sēdeklis 2/3-1/3 sistēmā ļauj pārveidot salona telpu, dodot iespēju pārvadāt arī garus un lielgabarīta priekšmetus.

XXL bagāžas nodalījums un pārdomāti nodalījumi mantu glabāšanai

Jaunajam Dacia Logan MCV ir "XXL" izmēra bagāžnieks, kas atbilst visdažādākajām prasībām. Daudzie mantu glabāšanas nodalījumi būs ērti un praktiski: jauna kabata mobilajam telefonam, kas atrodas priekšējā pasažiera sēdekļa sānu pusē, kabata - tīkls priekšpusē*, jaunais pudeles turētājs aizmugurē, apgaismots nodalījums mantu glabāšanai centrālajā konsolē*, plašas kabatas priekšējās un aizmugurējās durvīs, vaļēja cimdu kastīte, kabatas uz priekšējo sēdekļu muguriņām, glāžu paliktņi... Kā priekšējos, tā aizmugures sēdekļos visi pasažieri varēs ērti izvietot sev nepieciešamos priekšmetus.

*Atkarībā no versijas

Izstrādāts salons

Apsēdies pie Jaunā Dacia Logan MCV stūres un gūsti baudījumu jaunveidotajā salonā ar lielisku apdari. Mūsdienīgs tapsējums, jaunas gaisa ieplūdes atveres, pievilcīgs centrālais panelis ar jauniem dekora elementiem, 4-spieķu stūres rats, jauni apdares elementi matēta hroma krāsā…* Mainītais interjers un mūsdienīgais automašīnas dizains tiks pienācīgi novērtēts.

*Atkarībā no versijas

Dizains

Teicami līdzsvarotas proporcijas, dinamiskas un jutekliskas formas


Komforts

Vēl vairāk un labāk par to pašu cenu


Tehnoloģijas un multimediji

Lai lietot būtu viegli


MEDIA NAV Evolution - multimediju sistēma

Vienkārša un intuitīvi vadāma multimediju sistēma MEDIA NAV Evolution* ar lielu 7-collu (18 cm) skārienjutīgu ekrānu kurš sevī ietver navigāciju, radiouztvērēju, Jack un USB, Bluetooth®, kas ļauj klausīties mūziku straumēšanas režīmā. Tālvadības pults novietota zem stūres rata, bet sistēmu papildina 4 skaļruņi.

*Atkarībā no versijas

Dacia Plug&Radio*

Multimediju sistēma Dacia Plug&Radio, kurā ir ietverts radiouztvērējs ar lielu ekrānu, vadības pults, kas uzstādīts pie stūres rata, uz magnetolas paneļa novietotie USB un Jackligzdas, kā arī Bluetooth®. Bluetooth® tehnoloģija ļauj, no vienas puses, sarunāties pa telefonu, neizmantojot rokas, sinhronizējot telefona grāmatu un zvanu vēsturi, no otras puses, straumēšanas režīmā klausīties iemīļoto mūziku no portatīvajiem pleijeriem caur 4 automašīnas skaļruņiem.

*Atkarībā no versijas

Drošība

Ceļo droši