Laipni aicināti Dacia.lv SAZIŅAI
OK

Jaunā Dacia Sandero

Dizains

Pievilcīgs dizains 

Pievilcīgs jaunās Dacia Sandero stils. Jaunas hromētas radiatora restes, lieli priekšējie un aizmugurējie lukturi - raksturo jauno Dacia modeļu līniju un piešķir Jaunajai Sandero vēl dinamiskāku un mūsdienīgāku ārējo izskatu. Pievilcīgs no pirmā acu skatiena!
Interjers

Plašs un ērts salons 

Ieņem vietu pie stūres un izbaudi jauno plašo interjeru: ar piecām pilnizmēra sēdvietām un plašu bagāžas nodalījumu. Salons ir aprīkots ar neskaitāmiem funkcionāliem risinājumiem: saliekamiem aizmugures sēdekļiem, jauniem mantu uzglabāšanas nodalījumiem, kas būs viegli pieejami visai ģimenei... Mūsu dizaineri ir pārdomājuši visu, lai atvieglotu tavu ikdienas dzīvi. Tas ir ideāls pilsētas auto, kas gatavs tevi pavadīt tavās ikdienas gaitās pa pilsētu, nodrošinot optimālu komforta līmeni, neatkarīgi no tā, vai brauc viens vai kopā ar pasažieriem. 
Tehnoloģija

Tehnoloģijas, kas atvieglo dzīvi 

Ja aprīkosi savu automašīnu ar Media Nav Evolution multimediju sistēmu ar tās neskaitāmajām funkcijām (navigācija, telefona pieslēgums, atpakaļskata kamera...), elektriskiem logu pacēlājiem ar impulsu pārslēdzēju vai ātruma ierobežotāju...  tev būs viss, kas nepieciešams! Ar noderīgām un praktiskām tehnoloģijām, jaunās Dacia Sandero vadība kļūs par neaizvietojamu baudījuma avotu.