Laipni aicināti Dacia.lv SAZIŅAI
OK

Jaunā Dacia Logan MCV

Atklāj sev Jauno Dacia Logan MCV

Pārvadā ar vērienu visu, ko gribi

Plašajai Jaunajai Dacia Logan MCV ir neticams potenciāls. Tu vari pārvadāt to, ko vēlies. Jaunajai Dacia Logan MCV ir arī oriģināls ārējais izskats: jauni 15" vieglmetāla diski, pretmiglas lukturi, izteiktāka virsbūves priekšējā daļa un reilingi. Tas viss piešķir automašīnai dinamisku un mūsdienīgu stilu.
Izmanto salona konfigurācijas izmaiņu iespējas 

Tavā rīcībā ir saliekami aizmugures sēdekļi 1/3-2/3 sistēmā un "XXL" izmēra bagāžnieks. Jaunā Dacia Logan MCV dod iespēju mainīt salona standarta konfigurāciju, kas ļauj adaptēties jebkurām vajadzībām. Piecas pilnizmēra sēdvietas nodrošina pilnu komfortu visai ģimenei rūpīgi izstrādātā un mājīgā interjerā.
Vienkāršo savu dzīvi, pateicoties noderīgām tehnoloģijām

Jaunās Dacia Logan MCV interjers ir izstrādāts ar efektivitātes un vienkāršības zīmi: Media Nav Evolution multimediju sistēma ar navigācijas funkciju, telefonsakari un aizmugures skata kamera, palīgsistēma kustības uzsākšanai kāpumā, elektriskie logu pacēlāji ar impulsu pārslēdzēju... Automašīna ir aprīkota ar visnoderīgākajām tehnoloģijām, lai katrs brauciens kļūtu par patiesu baudījumu.