Laipni aicināti Dacia.lv SAZIŅAI
OK

Atjautīgi un gudri ietaupīšanas veidi


Mūsu, Dacia zīmola, mērķis ir sniegt viegli saprotamu informāciju par ekspluatācijas izmaksām un rosināt jūs rīkoties, lai tās samazinātu. Tādēļ mēs piedāvājam dažādus risinājumus, lai dotu iespēju rīkoties atjautīgi un samazināt degvielas patēriņu un CO2 emisijas pirms brauciena, tā laikā un pēc tam.

Vidi saudzējošas tehnoloģijas

- Iebūvētās funkcijas ietver pārnesumu maiņas indikatoru, eko režīma pogu, brauciena atskaiti ar eko rādītājiem* ekonomiskas braukšanas mērīšanai un eko norādes* autovadīšanas ieteikumiem degvielas efektivitātes optimizēšanai

- “Start and Stop” dzinēja sistēma, lai samazinātu degvielas patēriņu un emisijas, automašīnai stāvot

*Tikai Duster modelim


Sašķidrinātās gāzes automobiļi


Visā Dacia modeļu klāstā tiek piedāvāti pārbaudīti sašķidrinātās gāzes automobiļu risinājumi.

Izvēloties šādu risinājumu, izvēlies drošu un pārbaudītu tehnoloģiju. Tas ir benzīna attīrīšanas un dabasgāzes ražošanas blakusprodukts.

Sašķidrinātā gāze ir pieejama šķidrā veidā, un to var uzglabāt tvertnēs; sašķidrinātā gāze tiek pārveidota atpakaļ par gāzi, pirms tā tiek sadedzināta dzinējā.

Salīdzinājumā ar benzīna automobiļiem sašķidrinātās gāzes automobiļu lietošana ir vienkārša, un to ekspluatācijas izmaksas ir zemākas. Tie ir videi draudzīgāka alternatīva, ko raksturo par 10 % mazāki CO2 emisijas rādītāji nekā benzīna automobiļiem.