Laipni aicināti Dacia.lv SAZIŅAI
OK

Dacia Jaunā Sandero

 

Uz sākumu

Dzinēji


Plašs dzinēju asortiments.
 • Benzīna dzinēji

  SCe 75*
  Jaunā Dacia Sandero ir aprīkota ar jaunu ekonomisku un mūsdienīgu benzīna dzinēju: SCe 75 ir 3-cilindru dzinējs ar 1000 cm3 (1 litra) tilpumu. Tā radīšanā tika izmantota bagātā Renault koncerna pieredze, kas ļāva būtiski samazināt CO2 izmešu līmeni un degvielas patēriņu.

  TCe 90 S &S
  TCe 90 S & S ir vēl viens zīmīgs Renault koncerna lieliskās mehāniskās konstrukcijas piemērs. Tas ir 3-cilindru turbīnas benzīna dzinējs ar 898 cm3 tilpumu (0,9 l) un 90 zirgspēku jaudu, ar Stop & Start sistēmu, aprīkots arī ar jaunākajām tehnoloģijām.

  Nodrošina komfortablu vadību apvienojumā ar pazeminātu degvielas patēriņu un zemu C02 izmešu līmeni. TCe 90 S & S ir dinamisks dzinējs, kas nekavējoties reaģē uz vadītāja komandām, ātri uzņem ātrumu, tai pat laikā ir ērti vadāms un ekonomisks ekspluatācijā.

 • Dīzeļdzinēji

  DCi 75 S & S
  Šis dīzeļdzinējs ar 1,5 litru tilpumu ir guvis starptautisku atzinību par savu uzticamību, vadīšanas komfortu un augsto produktivitāti. Šīs paaudzes dzinēji nodrošina daudz lielāku griezes momentu un vislabāko paātrinājumu.

  DCI 90 S & S
  Šis dīzeļdzinējs ar 1,5 litru tilpumu ir guvis starptautisku atzinību par savu uzticamību, vadīšanas komfortu un augsto produktivitāti. Šīs paaudzes dzinēji nodrošina daudz lielāku griezes momentu un vislabāko paātrinājumu. Abi 75 zirgspēku un 90 zirgspēku dzinēji ir aprīkoti ar Stop & Start sistēmu, kas nodrošina zemu degvielas patēriņu un CO2 izmešus zem 100 g/km.

 • EASY-R

  TCe 90 S & S Easy-R
  Dacia piedāvā automatizētu mehānisko pārnesumkārbu (bez sajūga pedāļa)- Easy-R.
  Apvienojumā ar benzīna dzinēju TCe 90 S & S, automatizētā mehāniskā Easy-R transmisija nodrošina:
  - vienkāršu lietošanu;
  - vadītājam nav nepieciešams izmantot sajūga pedāli un pārnesumu pārslēgšanas sviru. Pārnesumu pārslēgšana notiek automatizēti;
  - automašīnas manevrēšanas spēja : Hill Start Assist sistēma ļauj vadītājam mierīgi uzsākt braukšanu kalnā. Automašīna, kas aprīkota ar automatizētu mehānisko pārnesumu kārbu, lēni uzsāk kustību uz priekšu vai atpakaļ pēc tam, kad atlaists bremžu pedālis, kas atvieglo kustību satiksmē, nodrošina plūstošu sarežģītu manevru izpildi (piemēram, parkošanos) un neļauj ripot mašīnai atpakaļ, apstājoties uz ceļa ar nelielu slīpumu;
  - 5 pārnesumi versijā ar benzīna dzinēju;
  - daudz mazāks degvielas patēriņš;
  - automatizētā Easy-R vadība apvieno zemu degvielas patēriņu ar komfortablu vadīšanu;
  - komforts braukšanas laikā kā pilsētā, tā arī ārpus tās robežām;
  - pievilcīga cena.

 • Benzīna/LPG dzinēju piedāvājums

  TCe 90 S & S dzinējs ir pieejams arī benzīna / LPG versijā...Lētāka LPG degviela un LPG padeves sistēmas rūpnieciska uzstādīšana - tas ir ekonomisks un pilnībā drošs risinājums. CO2 izmeši, braucot ar LPG degvielu, ir zemāki salīdzinājumā ar atbilstošo benzīna dzinēju.