Laipni aicināti Dacia.lv SAZIŅAI
OK

Dacia Lodgy

Uzzini vairāk

Uz sākumu

Dzinēji

 • Plaša transmisiju izvēle

  Dacia Lodgy var aprīkot ar benzīna un dīzeļa dzinēju, atbilstoši vadītāju prasībām dažādos braukšanas apstākļos. Divi benzīna dzinēji: uzticamais, drošais un cenas ziņā pieejamais 1,6 MPI un jaudīgākais, tomēr ikdienas lietošanā ekonomiskais turbopūtes dzinējs ar tiešo iesmidzināšanu TCe 115. No dīzeļdzinējiem iespējams izvēlēties vienu no divām versijām: DCi 90 un DCi 110. Pasaules mērogā par uzticamiem un jaudīgiem atzītie dzinēji ir konstruēti, par pamatu ņemot 1,5 DCI dzinēju. Plašu klientu un auto žurnālistu atzinību izpelnījušies, Dacia automobiļi izceļas ar augstu kvalitāti un uzticamību, kas ir viena no Lodgy modeļa pamata iezīmēm. Gluži kā citiem Dacia modeļu klāsta automobiļiem, Lodgy mantotie dzinēji ir konstruēti atbilstoši Renault Group pārbaudītajiem tehnoloģiskajiem risinājumiem.

 • TCe 115 – jaunās paaudzes dzinējs

  Inovatīvs

  TCe 115 ir Renault Group progresīvo tehnoloģiju kvintesence. Šī jaunā dzinēja četri cilindri, 16 vārsti, turbopūte, tiešā iesmidzināšana un 1,2 litru darba tilpums apvieno augstu veiktspēju, patīkamu braukšanu, mazu degvielas patēriņu un CO2 emisiju.  Ekonomisks un videi draudzīgs  Patīkama braukšana

  Patīkama braukšana ir svarīgāka par visu! Dacia Lodgy var būt aprīkots ar elastīgo, jaudīgo un dinamisko dzinēju TCe 115, kas gādā par labu paātrinājumu no vietas un nākamajā ātrumā. Maksimums – ar 190 Nm vērpes momentu panākams pat ar 2 000 apgriezieniem minūtē. Efektīva dzinēja darbības trokšņu izolācija nodrošina augstāku komforta līmeni un tīkamāku braukšanu.