Laipni aicināti Dacia.lv SAZIŅAI
OK

Dacia Dokker

Uzzini vairāk

Uz sākumu

Drošība


Pateicoties Renault koncerna lielajai pieredzei, Dacia Dokker aprīkots ar vissvarīgākajām sistēmām aktīvās un pasīvās drošības jomās, kas nodrošina vadītāja un pasažieru drošību.

AKTĪVĀ DROŠĪBA

ABS ar straujas bremzēšanas palīgsistēmu

Straujas bremzēšanas palīgsistēma apvienojumā ar ABS - bremžu antibloķēšanas sistēmu palīdzēs optimizēt bremzēšanas ceļu.
ESC

ESC (электронная система контроля курсовой устойчивости), иначе известная как электронная система управления стабилизации, представляет собой систему активной безопасности. Система стабилизации поддерживает автомобиль при прохождении поворотов.
Ātruma regulators un ierobežotājs

Ātruma regulators ir sistēma transportlīdzekļa maksimālā braukšanas ātruma uzturēšanai. Lai to iedarbinātu, izmanto pogu, kas izvietota viduskonsoles lejasdaļā, bet pēc tam ar slēdzi, kas izvietots uz stūres rata, izvēlies +/-. Priekšējā panelī iedegsies piktogramma „ātruma ierobežotājs” un iestatītais ātrums.

Ātruma regulators palīdz uzturēt pastāvīgu ātrumu, kuru izvēlējies vadītājs. Šo ātrumu var vienmērīgi regulēt, ja ātrums ir lielāks nekā 30 km/h.

PASĪVĀ DROŠĪBA

PrIekšējās un aizmugurējās trīspunktu drošības jostas

Priekšējo sēdekļu drošības jostas ar regulēšanu pēc augstuma, sākot ar aprīkojuma līmeni Ambiance.
Priekšējie un aizmugures galvas balsti ar regulēšanu pēc augstuma

Lai nodrošinātu pasažieru komfortu, galvas balstu var regulēt pēc augstuma.
Priekšējā sēdekļa pasažiera gaisa drošības spilvens

Ja esi nolēmis uzstādīt bērnu sēdekli priekšējā pasažiera sēdeklī, obligāti atslēdz gaisa drošības spilvenu. Tā ir viena vienkārša kustība, kas nodrošinās maksimālu drošību.
Sānu sēdekļu gaisa drošības spilveni krūšu kurvja aizsardzībai.
Vadītāja gaisa drošības spilvens.
Sistēma Isofix bērnu sēdekļa stiprināšanai trijās otrās rindas sēdekļu vietās.