Laipni aicināti Dacia.lv SAZIŅAI
OK

Dacia Dokker

Vispārīga Informācija

Uz sākumu

Aprīkojums

Dokker modelim tiek piedāvāts jauns aprīkojums Dacia modeļu klāstā - unikāla multimediju sistēma MEDIA NAV*. Tajā iekļauts radiouztvērējs**, skaņas sistēma Bluetooth®, USB un vienspraudņa kontaktligzdas portatīvo mūzikas atskaņotāju pieslēgšanai, satelītu navigācija ar 7 collu (18 cm) skārienekrānu un tālvadības pulti pie stūres rata. Viss ir lietotājam viegli saprotams un pieejams par konkurētspējīgu cenu.
Dacia Dokker piedāvā vēl vienu multimediju sistēmu Dacia Plug&Radio*, kurā iekļauts MP3 CD radiouztvērējs ar lielu displeju, USB un vienspraudņa kontaktligzda izvietota radio panelī , Bluetooth® un tālvadības pults pie stūres rata. Vēl viena jauna funkcija pieejama kā papildaprīkojums - tā ir automobiļu novietošanas palīgsistēma ar atpakaļgaitu.

Dacia Dokker var būt aprīkots gan ar benzīna, gan dīzeļdzinēju. Dīzeļa versijas dCi 75 un 90 ieguvušas Dacia eco² zīmi, kas raksturo zemu degvielas patēriņu (mazāk nekā 5l/100 km vidējā ciklā) un zemu C0² izmešu līmeni (118 g/km) ***. Piedāvājumu papildina drošais un jau citos Dacia modeļos pārbaudītais benzīna dzinējs 1.6 MPI 84.
* papildaprīkojums, atkarībā no versijas
** bez CD
*** CO2 izmešu līmenis un degvielas patēriņš saskaņā ar spēkā esošajiem normatīviem